To już oficjalne! Outriders w Xbox Game Pass na premierę

Strona głównaTo już oficjalne! Outriders w Xbox Game Pass na premierę
15.03.2021 16:38
Outriders
Outriders

Były plotki i domysły, jest szybkie potwierdzenie. "Outriders" od People Can Fly trafi do Xbox Game Pass już 1 kwietnia. I to nie jest przedwczesny prima aprilis.

bEsmVpVh

"Ktoś z was dostrzegł tajemniczy sygnał, który niedawno pojawił się w oddali, czy to ja jestem anomalią w tej sytuacji?" – podsuwała na Twitterze osoba ze stanowiskiem starszego porucznika wykonawczego generalnej komunikacji ds. gier w Microsofcie. Enigmatyczna informacja dość szybko została rozpracowana przez internautów i zinterpretowana. Werdykt był jeden – gra "Outriders" trafi do Xbox Game Pass.

Trochę nie dawaliśmy temu wiary, ale musimy uderzyć się w pierś i napisać, że internauci mieli rację. Jak czytamy na blogu Xbox Wire – "Outriders" faktycznie trafią do oferty 1 kwietnia. "Wiemy, że to prima aprilis, ale o żartach nie ma mowy" – zapewnia Microsoft. To oznacza, że dzieło polskiego People Can Fly będzie dostępne na konsolach Xbox One, Xbox Series X|S oraz na smartfonach z androidem obsługujących Xbox Cloud Gaming w dniu premiery.

Od razu nasuwa się pytanie – co jeżeli ktoś jest abonentem Xbox Game Pass, ale zamówił grę w preorderze? Twórcy odpowiadają krótko i zwięźle: "nie ma problemu". Pieniądze będą zwracane w przypadku zamówień cyfrowych, kłopotów nie należy się również spodziewać w przypadku pudełek, choć trzeba skontaktować się bezpośrednio ze sklepem.

bEsmVpVj

Xbox Game Pass staje się w tym roku niezła wizytówką Polski. W styczniu użytkownicy programu mogli zagrać przecież w "The Medium". Czy warto dać szansę "Outriders"? Zdaniem Barnaby, bezapelacyjnie tak, choć wskazana jest cierpliwość. Szczegóły poniżej.

Outriders. Świetny ruch z demem, ale gra ma wciąż problem ze wstępem [Opinia]
Outriders. Świetny ruch z demem, ale gra ma wciąż problem ze wstępem [Opinia]
bEsmVpWf