2 mln zagrały w Outriders, a twórcy robią patch do dema. I pokazują, że słuchają graczy

2 mln zagrały w Outriders, a twórcy robią patch do dema. I pokazują, że słuchają graczy

outriders
outriders
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Barnaba Siegel
05.03.2021 10:42

Już 1 kwietnia ukaże się Outriders od People Can Fly. Do tego czasu, a nawet i później, będzie można testować wersję demo. Wersję, z której krytyki twórcy wyciągają konkretne wnioski.

Na Reddicie "Outriders" pojawił się oficjalny wpis z konta Square Enix. Bardzo ładny wpis, który przybija piątkę ze społecznością i wyjaśnia, co będzie poprawione. A zatem.

W demo "Outriders" zagrało ponad 2 miliony osób. Wydawca przyznaje, że tuż po starcie były pewne problemy z połączeniem na różnych platformach. Powód klasyczny niemal - "tempo, w jakim do dema dołączali kolejny gracze przez pierwsze kilka godzin, przerosło nasze oczekiwania".

Po serii backendowych zmian wszystko działało już bez problemu, a w przyszłości twórcy będą informowali o problemach z łącznością na Twitterze gry i tej stronce. Natomiast teraz...

Outriders - patch do dema

Bardzo dziwnie się pisze te słowa, chociaż pewnie niejedno demko w historii - zwłaszcza dla gry sieciowej - miało wrzucane poprawki w trakcie. Niemniej to przecież nic zabawnego, bo wiadomo, że demo "Outridersów" to coś bardziej w stylu grywalnej bety, jak przed premierami "Call of Duty" czy "Battlefielda". I testy bezpośrednio wpłyną na ostatnie poprawki przed wydaniem finalnej wersji.

Co się zmieni? Przede wszystkim będzie można wyłączyć irytujący wiele osób motion blur. PCF popracuje też nad efektem trzęsącej się kamery - nie usuwając je kompletnie, ale podbijając liczbę klatek na sekundę, aby całość wydawała się bardziej płynna.

Podbita zostanie płynność cutscenek i skróci się czas oczekiwania na znalezienie partnera do matchmakingu. Do tego dojdzie szereg poprawek celujących już konkretnie w PC, Xboksa lub PlayStation.

Jest też szereg zmian dotyczącej samej gry. Na przykład znerfowano Kapitana, mid-bossa ze środkowej części gry, którego wyjątkowo ciężko było pokonać w pojedynkę, bo gość co chwila odnawiał swoje życie. Zmniejszono też szansę na zdobycie legendarnych przedmiotów przy powtórnych przejściach dema. Ale bardziej cieszy dostrzeżenie problemu z działaniem systemu osłon - tylko nie wiadomo, co konkretnie zostanie poprawione.

Premiera "Outriders" odbędzie się 1 kwietnia 2021 roku na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)