Thief: Deadly Shadows - powrót złodzieja

Materiały prasowe

21.06.2004 07:26, aktual.: 02.07.2009 05:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Cenega Poland informuje, że już wkrótce do sklepów na terenie całego kraju trafi najnowsza produkcja firmy Eidos i studia ION Storm - Thief: Deadly Shadows. Bezszelestny złodziej Garrett powraca w swej najmroczniejszej dotąd przygodzie, a Deadly Shadows wydane zostanie przez Cenegę w oryginalnej, angielskiej wersji językowej.

A oto kilka pierwszych ocen gry:

„Podobnie, jak jego poprzednicy, Thief: Deadly Shadows to gra, w której znajdziemy ciekawego bohatera, wspaniałe lokacje i bardzo interesujące misje.” Gamespot.com 8,3/10

„Thief: Deadly Shadows jest godną kontynuacją legendarnej serii.” Avault.com 4,5/5

„Niezwykle godny przedstawiciel serii Thief” pc.ign.com 8,6/10

Nazywasz się Garrett, jesteś mistrzem złodziejstwa. Rzadko widziany i nigdy nie pochwycony, stałeś się legendą swojego fachu. Przemkniesz się obok każdego strażnika, złamiesz każdy zamek i przedostaniesz się do każdej, choćby najpilniej strzeżonej rezydencji. Twoim obszarem działania jest mroczne Miasto, w którym przemoc i korupcja są codziennością, a możni tego świata wyzyskują biednych i siebie nawzajem. W tym świecie magia i przemysł istnieją obok siebie. Wkrocz w mroczne zakamarki gry Thief: Deadly Shadows i weź udział w niesamowitej przygodzie!

Spokojny żywot mistrza w złodziejskim fachu już wkrótce odejdzie w zapomnienie. Wedle antycznej przepowiedni, zbliża się wiek ciemności, a Garrett nie ma innego wyjścia, jak tylko związać się z enigmatyczną organizacją the Keepers. Zdrada, przemoc i konieczność ratowania Miasta przed zagładą - czy to nie za dużo, jak na jednego złodzieja, choćby i najlepszego? Oczywiście, że nie - stań do walki i pokaż, że w tym fachu nie masz sobie równych.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)