Rebel Trucker

Michał Zacharzewski

01.12.2003 09:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rebel Trucker

Wyciągnij kopytka. Walnij je na stół. Niech leżą, niech ten śmierdziel wącha ich zapach, niech czuje, że to Ty dyktujesz warunki rozmowy. Łysawy fan szant, paździoch od miecha, też coś. Takich jak on bełtałeś razem z odchodami klaczy w przydomowym stawie. Prałeś ich po mordach i patrzyłeś, czy równo puchną. Lałeś im do gardła najgorsze rzygowiny, taplałeś po błocie, plaskaczami odsyłałeś do domu. Ty byłeś przecież najtwardszym kongo-bongo w okolicy. Pozostali nie byli godni, by Ci majtki w Dosi prać.

TWOI WROGOWIE: GLINY I MAFIA

Chociaż nie, powoli, zastanów się. Może nie warto się stawiać? Może nie warto iść po trupach? Może Twoja sytuacja nie jest aż tak dobra, jak Ci się wydaje? A co, jeśli Twoja era naprawdę już minęła? Policja na karku nie oznacza niczego dobrego. Gliny prócz tego, że są głupie, to jeszcze strzelają bez pytania. Kilkuletnia odsiadka tym bardziej Ci się nie uśmiecha. A przecież Twoje zdjęcie mają na każdej komendzie, na każdym posterunku, w każdym radiowozie. Lepiej zmyć się im z oczu. Mają Cię na widoku, szukają Cię, chcą Cię mieć u siebie w mamrze. Do kogo uciec? Do bossa mafii z Nowego Orealnu? Nie idzie. Kurcze, z tym kolesiem też masz na pieńku. Naraziłeś mu się, twarz mu w odchodach kota utytłałeś, dziś nienawidzi Cię gorzej niż rodzonego syna. Nikt Cię nie kocha! Nie masz dokąd iść!

BĘDZIESZ WOZIŁ KONTRABANDĘ

A skoro nie masz dokąd iść, to musisz na siebie zarobić. W grze Rebel Trucker zajmiesz się kontrabandą. Będziesz szalał ciężarówką po całej Luizjanie i woził towary niewiadomego pochodzenia. W czasie 10 misji przygotowanych przez autorów programu zetkniesz się zarówno z glinami, jak i szeregowymi członkami mafii. Niejednokrotnie dociśniesz gaz do dechy. Zdarzyć się też może, że władujesz się z dziką radością w tłum ludzi wędrujących po poboczu. Ta gra będzie krwawa. Jej autorzy grali w Grand Theft Auto: Vice City i wiedzą, co dziś się dobrze sprzedaje.Ale to nie koniec atrakcji. Teren, po którym będziesz jeździł, jest naprawdę olbrzymi. Programiści przenieśli do komputera około stu mil prawdziwych dróg, zarówno plenerowych, jak i miejskich, otoczonych wielkimi wieżowcami i nieco mniejszymi kamienicami. Postarali się nawet o takie punkty charakterystyczne jak hala Super Dome czy French Quarter. Dla fanów zręcznościówek przewidziano zaś dwie mini-gry, które pozwolą się odprężyć i choć na chwilę oderwać od trudów szlajania się po ulicach i autostradach. Akcja jednej z nich dzieje się na rampie załadunkowej, a drugiej na parkingu.

TRYBY ROZGRYWKI, OPRAWA

Trybów zabawy powstanie co najmniej kilka. W tym klasycznym i podstawowym, składającym się z dziesięciu wielozadaniowych misji, będziesz mógł wybrać jeden z trzech poziomów trudności. Tuż obok pojawi się tutorial, w którym nauczysz się prowadzić ciężarówkę. W innym wsiądziesz za kierownicę, by pobawić się bez żadnych misji i zobowiązań, w pełni swobodnie. W razie potrzeby sprzymierzysz się z mafią bądź policją.Gra nie będzie wielkim przebojem, jednak swoich fanów znajdzie. Rebel Trucker to w końcu produkcja firmy Global Star Software, słynącej z dobrych i tanich produkcji pokroju Search and Rescue 4, Muscle Car 3 czy Airlines 2. Trzeba mieć tylko nadzieję, że program trafi do Polski. Fajnie by się stało, gdyby było czym pojeździć.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)