Darmowa gra w Epic Games Store. Tym razem padło na Rebel Galaxy

Darmowa gra w Epic Games Store. Tym razem padło na Rebel Galaxy

Epic Games Store
Epic Games Store
Źródło zdjęć: © Epic Games Store
13.08.2021 09:11

Epic Games Store nie przestaje rozdawać gier. Tradycyjnie, jak co czwartek, w nasze ręce trafia kolejna darmowa produkcja. Tym razem Chińczycy przygotowali dla graczy ofertę na grę z pogranicza RPG i strategii. Chodzi o Rebel Galaxy.

Epic Games Store rozdaje gry, jak co czwartek. Tym razem padło na produkcję, która z pewnością nie była nigdy hitem, ale jest solidną produkcją. Rebel Galaxy to gra, która łączy w sobie elementy gry akcji, RPG i strategii.

Twórcy Rebel Galaxy postawili na sandboxowe doznania. To gracz decyduje co i w jakiej kolejności będzie robił. Możemy wybrać jedną z kilku ról, którą chcemy pełnić w karierze. A jeśli nie chcemy iść utartym szlakiem, zawsze pozostaje możliwość zmiany planów i parania się różnymi zajęciami.

W grze poruszamy się statkiem kosmicznym, a podczas podróży walczymy z napotkanymi przeciwnikami. System walki przypomina ten, który znamy z gier oferujących możliwość toczenia bitew morskich. Nie przemieszczamy się w trzech wymiarach, a jedynie w dwóch.

Rebel Galaxy będzie dostępne do przyszłego czwartku, kiedy na Epic Games Store pojawi się kolejna darmowa produkcja do odebrania.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)