N‑Gage Truck już w Polsce!

Materiały prasowe

21.10.2004 06:52, aktual.: 02.07.2009 05:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ramach targów Warsaw Game Show, które odbędą się 23 i 24 października w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI, po raz pierwszy w Polsce na specjalne zaproszenie firmy Nokia, pojawi się N-Gage Truck, który jest elementem promocji konsoli N-Gage QD i mobilnej rozrywki podczas targów. N-Gage Truck to niesamowita platforma pełna rozrywki z N-Gage QD. W ciągu dwóch dni na 40 m2 ciężarówki N-Gage umieszczonej wewnątrz hali wystawienniczej, miłośnicy gier będą mogli spróbować własnych sił w rywalizacji z innymi graczami, poznać tryb multiplayer N-Gage Arena oraz zmierzyć się z nowymi tytułami gier na konsolę. W ciężarówce na specjalnych stojakach umieszczono mobilne konsole N-Gage z najnowszymi grami. Ciężarówka wyposażona jest w scenę i ekrany plazmowe, na których można oglądać zmagania zawodników, a wyspecjalizowana załoga zapozna nowicjuszy z tajnikami gier na konsoli N-Gage QD.

Każdy kto odwiedzi targi rozrywki będzie miał możliwość wzięcia udziału w konkursie i zmierzenia się z najlepszymi. Zabawę poprowadzi Wojciech Błach, a na zwycięzców czekają wspaniałe nagrody.

Aby wziąć udział w niepowtarzalnej imprezie wystarczy odwiedzić targi Warsaw Game Show, które odbędą w dniach 23 i 24 października 2004 w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie, od godz. 9.00 do 20.00. Zajrzyj też tutaj Więcej informacji o targach:

Informacje o N-Gage TruckN-Gage Truck to specjalnie zaprojektowana multimedialna ciężarówka promująca mobilną konsolę do gier N-Gage i N-Gage QD. Podczas 77 dniowego tournee po Europie znalazła się w ponad 20 krajach Europy, m.in. Belgii, Francji, Irlandii. Na kontynencie amerykańskim odwiedziła m.in. Meksyk, Kanadę i Brazylię. Ciężarówkę podziwiała prawie dwu milionowa publiczność, zwiedziło ją 207 454 osób, a 74 630 graczy zdobyło łącznie 10 355 punktów.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)