Jeff Bezos zachwycony. Miliarder zachwala Amazon Games

Jeff Bezos zachwycony. Miliarder zachwala Amazon Games

Jeff Bezos
Jeff Bezos
Źródło zdjęć: © GETTY | Joe Raedle
04.10.2021 11:06

Niecały rok temu na łamach Bloomberga pojawił się tekst zatytułowany: "Amazon potrafi zrobić wszystko. Poza dobra grą wideo". Na ostateczne oceny New World przyjdzie jeszcze czas, ale sukcesu nie sposób produkcji odmówić.

Niekończące się kolejki do gryzawrotne liczby wykręcane na Steamie i Twitchu nie uszły uwadze szefa Amazonu. Jeff Bezos, jeden z najbogatszych ludzi na świecie, który nie tak dawno wybrał się na wycieczkę w kosmos, jest zachwycony pracą swojego zespołu i na Twitterze zachwala sukces ekipy Amazon Games.

"Po wielu porażkach i niepowodzeniach na rynku gier wideo, odnieśliśmy sukces. Jestem dumny z zespołu za wytrwałość" – pisze miliarder. I wypowiedź puentuje złotą myślą: "Postrzegaj niepowodzenia jako przydatne przeszkody, które napędzają proces uczenia. Bez względu na to, jakie masz cele i jak jest ciężko, nigdy się nie poddawaj".

O jakich porażkach wspomina Bezos? Z jednej strony mamy grę Crucible, sieciową strzelankę, którą Amazon wycofał z rynku w zasadzie tuż po jej premierze. Do kosza trafiło również MMO, rozgrywające się w świecie Władcy Pierścieni. Niewykluczone jednak, że po sukcesie New World i powstającym serialu Lord of The Rings, Amazon wróci do świata Tolkiena. To jednak tylko mój domysł. Oficjalnie nie wiadomo bowiem nad czym teraz będzie pracować Amazon Games. Poza udrażnianiem zapchanych kolejek w New World rzecz jasna.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)