Troll w New World. Podszywał się pod Amazona

Troll w New World. Podszywał się pod Amazona

New World od Amazon
New World od Amazon
Źródło zdjęć: © newworld.com
31.07.2021 13:55

Jeden z graczy New World, czyli MMO wyprodukowanego przez Amazon, znalazł sobie ciekawą rozrywkę. Nazwał swoją postać AmazonOfficial i zaczął pisać nietypowe wiadomości chacie.

Jeden z graczy New World o nicku "AmazonOfficial" postanowił zażartować sobie z graczy, a przede wszystkim z firmy Amazon, wokół której na przestrzeni lat pojawiało się wiele kontrowersji. Troll postanowił je wykorzystać, pisząc nietypowe wiadomości na chacie.

Dziwi fakt, że deweloperzy nie zablokowali możliwości tworzenia nicków, które ułatwiają podszywanie się pod administrację serwerów. Nietrudno wyobrazić sobie sytuację, w której ktoś wykorzystuje "mocny nick" do okradania innych graczy lub nawet do przejmowania ich kont.

Tym razem sprawa skończyła się jednak o wiele bardziej pozytywnie. AmazonOfficial dzielił się "ciekawostkami" z innymi graczami za pośrednictwem chatu.

- Cześć, jestem oficjalnym kontem Amazonu. Wiedzieliście, że nie pozwalamy naszym pracownikom chodzić do toalety? Muszą sikać do butelek. Nazywamy je miksturami - brzmiała jedna z wiadomości.

­- Cześć, jestem oficjalnym kontem Amazonu, grajcie w Final Fantasy XIV.

- Pracujcie dla Amazonu i przynieście butelkę, żeby Jeffrey (Jeff Bezos) mógł polecieć w kosmos.

W rozmowie z serwisem Kotaku Lulu Chiba, bo to ona podszywała się pod Amazon, opowiedziała o całej sprawie. Ku jej zdziwieniu wolne były też inne ciekawe nicki, jak na przykład AmazonSupport, TwitchSupport.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)