Hogwarts Legacy na długim gameplayu. Czekasz na grę? Koniecznie to sprawdź

Hogwarts Legacy na długim gameplayu. Czekasz na grę? Koniecznie to sprawdź

Hogwarts Legacy gameplay
Hogwarts Legacy gameplay
Źródło zdjęć: © YouTube
27.01.2023 14:50, aktualizacja: 07.02.2023 10:42

Hogwarts Legacy skrywa coraz mniej tajemnic. W sieci pojawił się kolejny gameplay i to całkiem pokaźny – blisko 50 minut rozgrywki, bez zbędnych komentarzy.

Na brak informacji o Hogwarts Legacy nie możemy narzekać. Jesteśmy niemalże bombardowani nowymi materiałami oraz doniesieniami. Twórcy niedawno wyjaśnili, czego należy spodziewać się po misjach pobocznych (będzie ich wiele!).

Znamy również wymagania sprzętowe na PC, wiemy jak prezentuje się obsada aktorska Hogwarts Legacy, a nawet dowiedzieliśmy, gdzie zakazano poruszania wszelkich tematów związanych z grą. To wszystko jest niczym w obliczu najnowszego zapisu z rozgrywki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Hogwarts Legacy na długim gameplayu. Prawie 50 minut

Jeśli komuś przeszkadzają potencjalne spoilery, to powinien odpuścić sobie oglądanie omawianego materiału. Nie przedłużając, zapraszamy do zapoznania się ze światem Hogwarts Legacy (rozgrywka pochodzi z konsoli PlayStation 5).

Hogwarts Legacy trafi najpierw na PS5

Premiera Hogwarts Legacy jest podzielona na dwie fazy. W pierwszej kolejności (10 lutego 2023 r.) gra trafi na PS, PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Nieco później, czyli 4 kwietnia 2023 r., Dziedzictwo Hogwartu stanie się dostępne dla użytkowników PlayStation 4 oraz Xbox One. Niektórzy internauci meldują, że już mogą pobierać grę.

Hogwarts Legacy oczaruje klimatem

Nie zamierzamy zostawić na lodzie graczy, którzy nie chcą uczestniczyć w festiwalu spoilerowania. Wobec tego zachęcamy do zapoznania się z relaksacyjnym nagraniem ASMR ze świata Hogwarts Legacy. To idealny lek na zszargane nerwy!

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)