Hogwarts Legacy oczaruje klimatem. Ten materiał to najlepszy dowód

Hogwarts Legacy - A Late Winter Afternoon [ASMR] [4K]
Hogwarts Legacy - A Late Winter Afternoon [ASMR] [4K]
Źródło zdjęć: © YouTube | Hogwarts Legacy

24.01.2023 10:53, aktual.: 07.02.2023 10:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Avalanche Software dzieli się kolejnym materiałem z Hogwarts Legacy. Tym razem nie uświadczymy widowiskowej akcji, ponieważ główną domeną nowego wideo jest klimat. I to nie byle jaki.

Czasami jest tak, że po ciężkim dniu chcesz się zrelaksować, więc chwytasz za kontroler i rozpoczynasz rozgrywkę. Frustracja osiąga apogeum, gdy próba ukojenia skołatanych nerwów napotyka barierę w postaci pro-gamera, który "sadzi heady" z drugiego końca mapy, a nasz żywot nie przekracza średnio czterech sekund.

Po chwili wyłączasz sieciową strzelankę i odpalasz Horizon Forbidden West, ale tylko po to, by zostać nagrodzonym pięknym widoczkiem po kolejnym akcie wirtualnego alpinizmu. Jak to wszystko się ma do Hogwarts Legacy? Coraz więcej rzeczy wskazuje na to, że Dziedzictwo Hogwartu może być grą, która sprawi, że zatrzymamy się na chwilę, by chłonąć piękny i klimatyczny krajobraz.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

20 minut pięknych widoczków, klimatu i relaksu

Najnowszy materiał z Hogwarts Legacy jest nieco inny. Nie tak dawno twórcy uraczyli nas iście epickim zwiastunem, a tym razem otrzymuje coś, co pomoże nam się wyciszyć. 20 minut z "późnym zimowym popołudniem" ujawnia prawdziwe piękno, jakie skrywa mapa Dziedzictwa Hogwartu. Zaleca się korzystanie ze słuchawek.

Piękno bywa zwodnicze

Spowite śniegiem szczyty oraz zaróżowiony nieboskłon zachęcają do eksploracji. Uważajcie jednak, bo w Hogwarts Legacy czyha wiele niebezpieczeństw; część z nich skrywa się w Zakazanym Lesie.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)