Ten mod zmienia Minecrafta w Hogwarts Legacy. Strzał w dziesiątkę

Ten mod zmienia Minecrafta w Hogwarts Legacy. Strzał w dziesiątkę

Ten mod to czyste złoto
Ten mod to czyste złoto
Źródło zdjęć: © YouTube
27.01.2023 13:27, aktualizacja: 23.01.2024 15:06

Czy to magia? Nie, to po prostu mody, które zmieniają Minecrafta w Hogwarts Legacy! Nie ma czasu na wyjaśnienia, musicie to sami zobaczyć!

Do premiery Hogwarts Legacy zostało dosłownie kilka dni, jednakże trzeba podkreślić, że jest to uzależnione od platformy. Gracze pecetowi i użytkownicy konsol najnowszej generacji zagrają w Hogwarts Legacy już 10 lutego. Natomiast posiadacze starszych konsol muszą wytrzymać do dnia 4 kwietnia.

Świat czarodziejów jeszcze nigdy nie był tak wielki i rozbudowany, a swoją magią wpływa również na inne gry. Bo jak inaczej nazwać wyczyn youtubera, który postanowił przenieść Hogwarts Legacy do Minecrafta? Aż chce się powiedzieć: Magia, widzowie!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Hogwarts Legacy i Minecraft

Youtuber o pseudonimie ButterJaffa pochwalił się na swoim kanale zadziwiającym nagraniem. Oto Minecraft próbujący odtworzyć, naśladować Hogwarts Legacy. Efekt jest znakomity.

Internetowy twórca skorzystał z mapy "The Real Hogwarts" (która już swoje lata ma), a całość podrasował paczką modów. Jakich konkretnie? Tego jeszcze nie wiemy, ale jesteśmy na dobrej drodze, by otrzymać odpowiedź; modpack zostanie ujawniony gdy...

MODPACK (Video 5k Likes / Comments):
~ SOON?

I wszystko w temacie. Co do zawartości nagrania, to widzimy znane miejscówki, w tym Wielką Salę Hogwartu oraz boisko do quidditcha (niestety w Hogwarts Legacy zabraknie tej aktywności). W prezentowanej rozgrywce nie zabrakło czarodziejskich pojedynków.

Hogwarts Legacy w cieniu kontrowersji

Hogwarts Legacy to urzekająca gra, ale w praktyce nie jest już tak pięknie, bowiem tej produkcji towarzyszą liczne kontrowersje.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)