Ten mod zmienia Minecrafta w Hogwarts Legacy. Strzał w dziesiątkę

Ten mod zmienia Minecrafta w Hogwarts Legacy. Strzał w dziesiątkę27.01.2023 13:27
Ten mod to czyste złoto
Ten mod to czyste złoto
Źródło zdjęć: © YouTube

Czy to magia? Nie, to po prostu mody, które zmieniają Minecrafta w Hogwarts Legacy! Nie ma czasu na wyjaśnienia, musicie to sami zobaczyć!

Do premiery Hogwarts Legacy zostało dosłownie kilka dni, jednakże trzeba podkreślić, że jest to uzależnione od platformy. Gracze pecetowi i użytkownicy konsol najnowszej generacji zagrają w Hogwarts Legacy już 10 lutego. Natomiast posiadacze starszych konsol muszą wytrzymać do dnia 4 kwietnia.

Świat czarodziejów jeszcze nigdy nie był tak wielki i rozbudowany, a swoją magią wpływa również na inne gry. Bo jak inaczej nazwać wyczyn youtubera, który postanowił przenieść Hogwarts Legacy do Minecrafta? Aż chce się powiedzieć: Magia, widzowie!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

10 minut z Hogwarts Legacy. Wrażenia z rozgrywki.

Hogwarts Legacy i Minecraft

Youtuber o pseudonimie ButterJaffa pochwalił się na swoim kanale zadziwiającym nagraniem. Oto Minecraft próbujący odtworzyć, naśladować Hogwarts Legacy. Efekt jest znakomity.

Internetowy twórca skorzystał z mapy "The Real Hogwarts" (która już swoje lata ma), a całość podrasował paczką modów. Jakich konkretnie? Tego jeszcze nie wiemy, ale jesteśmy na dobrej drodze, by otrzymać odpowiedź; modpack zostanie ujawniony gdy...

MODPACK (Video 5k Likes / Comments):
~ SOON?

I wszystko w temacie. Co do zawartości nagrania, to widzimy znane miejscówki, w tym Wielką Salę Hogwartu oraz boisko do quidditcha (niestety w Hogwarts Legacy zabraknie tej aktywności). W prezentowanej rozgrywce nie zabrakło czarodziejskich pojedynków.

Hogwarts Legacy w cieniu kontrowersji

Hogwarts Legacy to urzekająca gra, ale w praktyce nie jest już tak pięknie, bowiem tej produkcji towarzyszą liczne kontrowersje.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)