Hogwarts Legacy da się już pobrać. Do premiery jeszcze ponad 2 tygodnie

Hogwarts Legacy da się już pobrać. Do premiery jeszcze ponad 2 tygodnie25.01.2023 10:51
Gameplay Hogwarts Legacy, State of Play
Gameplay Hogwarts Legacy, State of Play
Źródło zdjęć: © YouTube

Co prawda do premiery Hogwarts Legacy jeszcze trochę zostało, ale niektórzy gracze meldują, że już mogą pobierać grę z uniwersum Harry'ego Pottera.

Premiera Hogwarts Legacy zbliża się wielkimi krokami, ale nie dla wszystkich. Debiut gry jest podzielony na etapy: w pierwszej kolejności, czyli 10 lutego 2023 r., tytuł stanie się dostępny dla użytkowników PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz dla graczy pecetowych.

Natomiast 4 kwietnia 2023 r. dzieło autorstwa Avalanche Software trafi na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. No dobrze, tyle słowem wstępu, bo teraz pojawiają się doniesienia, że niektórzy już mogą pobierać Hogwarts Legacy.

Czy warto kupić składany smartfon Samsung Galaxy Z Fold 4?

Niektórzy już mogą pobrać grę na Xbox Series X|S

To prawda, w sieci nie brakuje doniesień o możliwości pobierania Hogwarts Legacy, jednak dotyczy to jedynie użytkowników konsoli Xbox Series X|S. Wieści o innych platformach jeszcze się nie rozniosły.

Niecałe 77 GB można potraktować jako miłą zachętę do uprzątnięcia swojego dysku. Jeśli chodzi o wersję pecetową, to jeszcze nie możemy pobierać gry, ale warto pamiętać, że musimy zagospodarować 85 GB wolnej przestrzeni dla Hogwarts Legacy (zgodnie z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi). Idealny pretekst do zrobienia porządków!

Hogwarts Legacy w cieniu kontrowersji

Nie wszyscy są zachwyceni najnowszą produkcją z uniwersum Harry'ego Pottera. Forum ResetEra ogłosiło bojkot, a w podobnym tonie wypowiadał się swego czasu moderator Reddita.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)