Hogwarts Legacy da się już pobrać. Do premiery jeszcze ponad 2 tygodnie

Hogwarts Legacy da się już pobrać. Do premiery jeszcze ponad 2 tygodnie

Gameplay Hogwarts Legacy, State of Play
Gameplay Hogwarts Legacy, State of Play
Źródło zdjęć: © YouTube
25.01.2023 10:51, aktualizacja: 07.02.2023 10:42

Co prawda do premiery Hogwarts Legacy jeszcze trochę zostało, ale niektórzy gracze meldują, że już mogą pobierać grę z uniwersum Harry'ego Pottera.

Premiera Hogwarts Legacy zbliża się wielkimi krokami, ale nie dla wszystkich. Debiut gry jest podzielony na etapy: w pierwszej kolejności, czyli 10 lutego 2023 r., tytuł stanie się dostępny dla użytkowników PlayStation 5, Xbox Series X|S oraz dla graczy pecetowych.

Natomiast 4 kwietnia 2023 r. dzieło autorstwa Avalanche Software trafi na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One. No dobrze, tyle słowem wstępu, bo teraz pojawiają się doniesienia, że niektórzy już mogą pobierać Hogwarts Legacy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Niektórzy już mogą pobrać grę na Xbox Series X|S

To prawda, w sieci nie brakuje doniesień o możliwości pobierania Hogwarts Legacy, jednak dotyczy to jedynie użytkowników konsoli Xbox Series X|S. Wieści o innych platformach jeszcze się nie rozniosły.

Niecałe 77 GB można potraktować jako miłą zachętę do uprzątnięcia swojego dysku. Jeśli chodzi o wersję pecetową, to jeszcze nie możemy pobierać gry, ale warto pamiętać, że musimy zagospodarować 85 GB wolnej przestrzeni dla Hogwarts Legacy (zgodnie z oficjalnymi wymaganiami sprzętowymi). Idealny pretekst do zrobienia porządków!

Hogwarts Legacy w cieniu kontrowersji

Nie wszyscy są zachwyceni najnowszą produkcją z uniwersum Harry'ego Pottera. Forum ResetEra ogłosiło bojkot, a w podobnym tonie wypowiadał się swego czasu moderator Reddita.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)