EA Play Live z pierwszymi konkretami. Będzie Battlefield 2042 i FIFA 22....

EA Play Live z pierwszymi konkretami. Będzie Battlefield 2042 i FIFA 22....

Andrew Wilson, szef Electronic Arts
Andrew Wilson, szef Electronic Arts
Źródło zdjęć: © Bloomberg via Getty Images
23.06.2021 14:27

Electronic Arts zdecydowało odpuścić w tym roku wirtualne targi E3 i postawiło na samodzielne wydarzenie. Do tej pory znaliśmy tylko datę.

EA w końcu rzuca nieco światła na wirtualną konferencję, która wystartuje 22 lipca. Na godzinę 19 polskiego czasu planowany jest tzw. pre-show. Można w ciemno strzelać, że potrwa około godziny, a potem ruszy główne wydarzenie.

Czego możemy spodziewać się na samym EA Play Live? Pewniakiem jest rozbudowany pokaz Battlefield 2042. Niewykluczone, że zobaczymy grę w akcji oraz poznamy datę otwartej bety.

Drugim pewniakiem jest FIFA 22. Ma to być pierwsza część serii, która powstaje z myślą o konsolach nowej generacji. EA Sports ma użyć nowej wersji silnika Frostbite, mówi się też o sieciowym trybie kariery, szykowanym przez twórców.

W sieci pojawiły się też informacje o wersji beta nowej FIFY, która ma być już obecna na serwerach Sony. Gra ma ważyć 39 GB na PlayStation 5

I w zasadzie tyle. Raczej nie powinniśmy spodziewać się niczego z obozu Need For Speed, bo jego twórcy wspierają zespół kończący grę Battlefield 2042. Na liście życzeń pozostają za to nowy Mass Effect, Dragon Age 4, Star Wars Jedi Fallen Order 2, The Sims 5 oraz powrót serii Dead Space. Na pewno giełdowy i gamingowy gigant ma w rękawie kilka asów.

A co jest na waszej liście życzeń?

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)