Battlefield 2042. Kampania fabularna i battle royale? A po co to komu

Battlefield 2042. Kampania fabularna i battle royale? A po co to komu

Battlefield 2042
Battlefield 2042
09.06.2021 19:00

EA Dice stawia wszystko na jedną kartę i "Battlefield 2042" będzie grą wyłącznie wieloosobową. Bez kampanii dla jednej osoby.

Kampania fabularna od kilku odsłon nie była najmocniejszym elementem serii "Battlefield". Dlatego przy najnowszej część EA Dice postanowiło zrezygnować z tego trybu całkowicie i całą nacisk położyć na rozgrywkę wieloosobową.

"Battlefield 2042", przynajmniej na dzień premiery, nie będzie posiadał trybu battle royale. Czyżby "Warzone" miało nigdy nie doczekać się godnego przeciwnika? Pytanie pozostawiam otwartym.

Zamiast tego w grze pojawi się nowy tryb o nazwie "Hazard mode", ale jego szczegóły nie są jeszcze znane. Podobnie, jak data otwartej bety, która na pewno się ukaże. Tych informacji możemy się spodziewać 13 czerwca, kiedy EA Dice zaprezentuje grę w akcji.

Ulepszeniu ma ulec system destrukcji otoczenia, o trybie dla 128 graczy na pewno już czytaliście, podobnie, jak o ograniczeniach dla posiadaczy konsol starej generacji. Jeżeli macie PS4 albo XOne, na polu bitwy zobaczycie maksymalnie 64 osoby. Na tym nie koniec. Same mapy na starszych urządzeniach będą mniejsze. Dziwny to pomysł, ale czas pokaże, jak sprawdzi się w praniu.

Jeszcze jedno. Tornada faktycznie pojawią się w "Battlefield 2042", wraz z innymi "losowymi wydarzeniami na mapach".

Przypomnijmy, "Battlefield 2042" ukaże się 22 października. Gra trafi na pecety, konsole PlayStation 4, Xbox One oraz PlayStation 5 i Xbox Series X|S.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)