Dwie darmowe gry na Steam. Lepiej się pospieszyć

Dwie darmowe gry na Steam. Lepiej się pospieszyć

Steam
Steam
Źródło zdjęć: © Steam
19.01.2023 11:41, aktualizacja: 19.01.2023 11:52

Nie tylko Epic Games Store rości sobie prawo do rozdawania darmowych gier na PC. Bezpłatne tytuły znajdziemy również na platformie Steam. Oto dwie produkcje, które zgarniemy za darmo i lepiej się pospieszyć.

Dzień najlepiej rozpocząć od gratisów. W każdy czwartek możemy zgarnąć darmową grę (lub kilka gier) na PC w Epic Games Store, ale to nie wyczerpuje w pełni tematu. Platforma Steam również podąża za tym trendem.

Ostatnio pisaliśmy o kilku darmowych grach na Steamie:

Listę możemy teraz zaktualizować, ale pod jednym warunkiem: trzeba się pospieszyć.

Dungeon of The Endless za darmo na Steamie

Pierwsza darmowa gra to Dungeon of The Endless (43,99 zł) od Amplitude Studios, która już kilka lat na swoim karku posiada (premiera w 2014 r.). Warto jednak dać szansę tej produkcji; to całkiem ciekawy mix gry RPG, roguelike'a i tower defence o zabarwieniu sci-fi. Tytuł dość wymagający – trzeba to podkreślić. By odebrać grać grę ze Steama, należy się najpierw zarejestrować pod tym adresem.

  • Dungeon of The Endless za darmo na Steamie
  • Dungeon of The Endless za darmo na Steamie
  • Dungeon of The Endless za darmo na Steamie
[1/3] Dungeon of The Endless za darmo na SteamieŹródło zdjęć: © Steam

11-11: Memories Retold za darmo na Steam

By odebrać grę, musimy założyć konto pod tym adresem i wypełnić ankietę. Dopiero wtedy możemy zgarnąć 11-11: Memories Retold (99,90 zł) za darmo (klucz aktywacyjny zostanie wysłany na naszą skrzynkę mailową). Oferta trwa do wyczerpania zapasów – przewidziano 200 tys. kodów, więc warto się pospieszyć. Zachęcamy do przeczytania recenzji 11-11: Memories Retold.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)