Epic Games Store i darmowe gry na PC. Aktualizacja oferty

Epic Games Store i darmowe gry na PC. Aktualizacja oferty

Epic Games Store
Epic Games Store
Źródło zdjęć: © Epic Games
16.01.2023 10:25

Epic Games Store przedstawia szczegóły oferty na nadchodzący tydzień. Kolejna odsłona cotygodniowego rozdawnictwa rozpocznie się za kilka dni i tym razem odbierzemy klimatyczną grę przygodową.

Epic Games Store dzieli się szczegółami darmowej zawartości, która stanie się dostępna w najbliższy czwartek. Nie oznacza to, że poprzednie gry przepadły. Do 19 stycznia (do godziny 17:00 czasu polskiego) możemy bezpłatnie zgarnąć Divine Knockout, First Class Trouble oraz polski Gamedec.

W poprzednim tygodniu Epic Games Store nie ujawnił od razu wszystkich tytułów i być może tak samo będzie teraz. Jednak to pozostanie w sferze spekulacji: aktualnie jest mowa o jednej darmowej produkcji.

Epistory – Typing Chronicles za darmo w Epic Games Store

Od 19 stycznia (od godziny 17:00 czasu polskiego) odbierzemy za darmo Epistory – Typing Chronicles. Dzieło studia Fishing Cactus zyskało uznanie dzięki malowniczej oprawie graficznej. Z gry nieustannie wylewa się baśniowy nastrój i w sumie to samo można napisać o wielu innych produkcjach, jednak Epistory – Typing Chronicles wyróżnia się interesującą mechaniką: rozgrywka opiera się na wpisywaniu konkretnych słów za pomocą naszej klawiatury.

Gracze docenili Epistory – Typing Chronicles

Najlepszą rekomendacją są recenzje społeczności. Wystarczy spojrzeć na to, jak gracze oceniają Epistory – Typing Chronicles: na platformie Steam mamy ponad 3500 opinii, z czego 94 proc. to te pozytywne. Również na Steamie możemy bezpłatnie przetestować demo. Oryginalna cena gry (Steam) to 47,90 zł.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)