Darmowa gra na Steam. Ma świetne opinie, ale trzeba się pospieszyć

Darmowa gra na Steam. Ma świetne opinie, ale trzeba się pospieszyć

Na Steamie jest wiele darmowych gier
Na Steamie jest wiele darmowych gier
Źródło zdjęć: © Steam
Arkadiusz Stando
17.01.2023 15:16

Chociaż piątek trzynastego już za nami, to do tematu należy powrócić. Na Steamie jest gra, która nawiązuje do motywu z serii filmów "Piątek, trzynastego", i teraz możecie ją zgarnąć za darmo. Ale trzeba się pospieszyć.

Chociaż na ogół do pośpiechu nie namawiamy, to tym razem warto. Na Steamie możecie odebrać bowiem grę za darmo, która niestety wkrótce zniknie z serwisu. Jeśli ją odbierzecie, to zostanie u was na stałe, jednak zakup samej produkcji czy też jej dodatków nie będzie możliwy. Mowa o grze Friday the 13th: Killer Puzzle.

Co zrobić aby odebrać darmową grę na Steam?

Aby odebrać grę, musicie mieć konto na Steamie. Nie ma tu żadnego haczyka, ani wymagań. Wystarczy udać się na stronę gry Friday the 13th: Killer Puzzle w serwisie Steam i dodać ją za darmo do swojej biblioteki. Gra nie będzie możliwa do odebrania od 23 stycznia, więc pośpiech jest wskazany. To samo tyczy się płatnych dodatków, więc jeśli gra się wam spodoba, to nie zwlekajcie z zakupem.

Deweloperzy gry Friday the 13th: Killer Puzzle są zmuszeni usunąć grę ze wszystkich możliwych platform, ponieważ nie uzyskali kolejnej licencji. Z tego względu, postanowili, oprócz darmowej gry, udostępnić kilka dodatków. Te zwykle kosztowały od jednego do dwóch dolarów, ale łącznie jest ich osiem, więc składa się to już w niemałą kwotę. Friday the 13th: Killer Puzzle znika też z innych platform.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Obecnie Friday the 13th: Killer Puzzle na Xboxie kosztuje 12,99 dolarów, na Switchu 20 dolarów, PlayStation Store 12,99 dolarów, a na Androidzie i iOS jest darmowa. 

A czym jest Friday the 13th: Killer Puzzle?

Friday the 13th: Killer Puzzle to gra logiczna zawierająca elementy z uniwersum horroru "Piątek, trzynastego". Naszym zadaniem jest pomóc bohaterowi (Jasonowi) zamordować wszystkie ukrywające się przed nim ofiary. Aby tego dokonać, musimy rozwiązać łamigłówkę. I chociaż gra polega na motywie horroru, to jest ułożona w sposób humorystyczny. I jest spora, bo zawiera aż 100 poziomów do przejścia.

Gracze bardzo chwalą grę Friday the 13th: Killer Puzzle, a najlepiej świadczą o tym bardzo pozytywne opinie na Steamie. Jest ich kilka tysięcy, a 93 proc. użytkowników wyraziło zadowolenie z gry. Zniknięcie Friday the 13th: Killer Puzzle pewnością będzie to ogromna strata. Pamiętajcie, jeśli ją odbierzecie, lub kupicie w jakiejkolwiek innej platformie, zostanie u was na zawsze. Jeśli nie, to po 23 stycznia nie będzie już to możliwe.

Słowem o komunikacie BlueWizard - twórcach gry Friday the 13th: Killer Puzzle

To bardzo ironiczne, że twórcy wydali komunikat tuż przed piątkiem trzynastego. Pojawił się on na Steamie 12 stycznia o 19:47 naszego czasu. Niemniej, trzeba pochwalić studio za działanie, ponieważ nie tylko poinformowało graczy wcześniej, to jeszcze przeprasza za wszelkie niedogodności z tym związane. Zachowali się jak należy i trzeba ich za to pochwalić.

Arkadiusz Stando, redaktor prowadzący Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)