Cyberpunk 2077. Są oficjalne narzędzia dla moderów

Strona głównaCyberpunk 2077. Są oficjalne narzędzia dla moderów
26.01.2021 20:05
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077
Źródło zdjęć: © CD Projekt Red

Oto wiadomość, na którą czekała społeczność. Co prawda mody do Cyberpunka 2077 powstają już od grudnia, ale teraz CD Projekt Red zapewnił regularne wsparcie.

bEqyGnFN

A to oznacza, że w najbliższych miesiącach czeka nas z pewnością wysyp niezłej jakości autorskich modyfikacji do gry.

"Poniżej znajdziesz oficjalne narzędzia i dane, które pomogą ci modyfikować i tworzyć własne doświadczenia w świecie Cyberpunk 2077. Narzędzia będą stale aktualizowane wraz z poprawkami do gry, aby zapewnić kompatybilność" - informuje CD Projekt Red. Trzy pliki moderzy znajdą pod tym adresem.

Mody do Cyberpunka 2077

O modyfikacjach do gry już sporo pisaliśmy. W końcu, poza bugami, gracze zwracali uwagę także na inne niedociągnięcia albo rzeczy, które po prostu im nie leżą. Mamy na przykład mody, które :

bEqyGnFP

A to oczywiście tylko część tych, które już są dostępne na Nexus Mods. Natomiast teraz spodziewam się, że zanim nadejdzie pierwsze DLC do "Cyberpunka 2077", sporo dobra dostarczą właśnie moderzy.

Obstawiam, że będzie sporo graficznych tweaków, poprawiających pojedyncze elementy i scenerie, ale nie zdziwię się, jeśli społeczność weźmie się także za różne aspekty AI.

Razer Viper Ultimate w barwach Cyberpunk 2077 to fajna myszka i udany gadżet [Test]
Razer Viper Ultimate w barwach Cyberpunk 2077 to fajna myszka i udany gadżet [Test]
bEqyGnGL