Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Cyberpunk 2077 zamieniony w Borderlandsy. Spektakularny mod do gry

Strona głównaCyberpunk 2077 zamieniony w Borderlandsy. Spektakularny mod do gry
18.01.2021 18:47
Mod do Cyberpunka 2077 -  Borderlandfy2077
Mod do Cyberpunka 2077 - Borderlandfy2077
Źródło zdjęć: © NexusMods
bDKevSva

Podbijanie jakości tekstur, ulepszanie SI - rozumiem. Ale to, co robi ten mod z Cyberpunkiem 2077, jest niesamowite. Filtr, który płynnie zmienia nie jeden obrazek, ale całą grafikę w grze.

bDKevSut

Filtr to chyba dobre słowo, bo kojarzy się z tymi wszystkimi stronkami czy efektami typu słynna (i zapomniana chyba trochę) Prisma. Wrzucasz zdjęcie i wychodzi małe dzieło sztuki. Mod Borderlandfy2077 robi z grą "Cyberpunk 2077" coś podobnego - tylko odmienia absolutnie wszystko. Zobaczcie zresztą sami.

Tak, szaleję za serią "Borderlands", ale to nie ma nic do rzeczy. Mod wygląda oszałamiająco. Myślałem, że podmieni tylko niektóre tekstury albo przy gwałtownych ruchach te będą się wysypywały i wracały do pierwotnego wyglądu. Nic z tego.

bDKevSuv

Powierzchnie podłoża, betonowych elementów, kontenerów wyglądają jak żywcem wyjęte z serii od Gearbox. Ale i tak najlepiej, moim zdaniem, wyglądają przeciwnicy oraz bronie. Tu już miałem wrażenie, jakby ktoś ręcznie poprawiał elementy. Ale opis wskazuje, że nic takiego nie miało miejsca.

Jak opisuje "Salmo", autor dzieła, jego mod do "Cyberpunka 2077" to efekt zabawy buforem głębi, kontrastem i wykrywaniem krawędzi, aby dodać charakterystyczne obramowanie dla przedmiotów czy postaci.

Mod Borderlandfy2077 można ściągnąć z huba Nexus Mods (do kompletu trzeba mieć także zewnętrznego moda ReShader), a w powiązanych znajdziecie inne dodatki autora do "Cyberpunka 2077", np. poprawiające HDR czy ciemne pomieszczenia. Inną ciekawą modyfikacją jest ta poprawiająca wchodzenie w zakręty i poślizgi.

bDKevSuB
Mod do Cyberpunka 2077, na który czekałem. Poprawi model jazdy
Mod do Cyberpunka 2077, na który czekałem. Poprawi model jazdy
bDKevSvr