Mod do Cyberpunka 2077, na który czekałem. Poprawi model jazdy

Strona głównaMod do Cyberpunka 2077, na który czekałem. Poprawi model jazdy
13.01.2021 15:27
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077
bDUcmMbW

Jeżdżenie autami w Cyberpunku 2077 nie jest złe, ale daleko mu do ideału. Czuć moc silnika, gdy jedzie się po prostej, ale slalom między autami i gwałtowne skręty często kończą się ślizganiem się jak na lodzie. A między innymi to zmienia mod Realistic Driving Experience.

bDUcmMbp

I w zasadzie powinien nazywać się Realistic Drifting Experience, bo to właśnie poślizg, przy wchodzeniu w zakręt na pełnym gazie, odgrywa główną rolę w modyfikacji (inspirowanej ponoć serią "Forza") do "Cyberpunka 2077". Autor moda, "Hunter04119", zaprezentował skręty w akcji na poniższym wideo.

Z motocyklami nie mam najmniejszego problemu i są w zasadzie moim ulubionym środkiem transportu w Night City. Ale auta traktuję już całkiem pragmatycznie, czyli korzystam, jeśli muszę gdzieś podjechać albo mam je pod ręką. A szkoda, bo chętnie pojeździłbym sobie tylko po to, żeby pozwiedzać miasto i posłuchać muzyki.

bDUcmMbr

Mod Realistic Driving Experience można pobrać z Nexus Mods. Po pobraniu plik .ini wrzucamy do ścieżki "Cyberpunk 2077\engine\config\platform\pc".

Wybierz najlepsze sprzęty technologiczne tego roku i wygraj 5 tys. złotych! Wejdź na imperatory.wp.pl i zagłosuj.

Imperatory
Źródło zdjęć: © WP
Imperatory
bDUcmMcn