Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Kody do Cyberpunka 2077? Tak, wraz z modem Simple Menu

Strona głównaKody do Cyberpunka 2077? Tak, wraz z modem Simple Menu
21.01.2021 18:14
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077
Źródło zdjęć: © WP
bDKeLlly

Więcej kasy, legendarne przedmioty, amunicja? Cyberpunk 2077 nie ma, jak praktycznie wszystkie dzisiejsze gry, wbudowanego systemu kodów. Sprawę obchodzi mod Simple Menu.

bDKeLlkR

Mod Simple Menu do "Cyberpunka 2077" to, jak sama nazwa wskazuje, proste menu, które pozwala zarządzać naszym ekwipunkiem. A raczej - zapełniać go kasą i pożądanymi przedmiotami: bronią, elementami ubiory, hackami, modami, wszczepami i częściami do ulepszeń czy żywnością.

Pozwala także w sekundę odblokować wszystkie pojazdy, teleportować się do odgórnie przypisanych lokacji albo wskazać własne punkty, do których chcemy wracać.

Ale to amatorskie narzędzie deweloperskie do "Cyberpunka 2077" pozwala na jeszcze więcej. Dzięki modowi możemy także uśmiercać wybranych NPC, włączyć god mode, odpalić funkcję lotu i przenikania przez obiekty czy tryb niekończącej się wytrzymałości, a także kombinować z zakończeniem misji czy romansów.

bDKeLlkT

Czyli wszystko to, co na kiedyś pozwalały kody. I jeśli ktoś się spyta: "Po co?", to do razu wskażę na wszystkie fanowskie społeczności, które zawsze mają 100 sposobów, żeby odkrywać grę na nowo.


Mod do "Cyberpunka 2077" pobierzecie spod tego adresu (wymaga też moda Cyber Engine Tweaks).

bDKeLllP