Cyberpunk 2077 z kamerą zza pleców? Na taki mod czekało wiele osób

Cyberpunk 2077 z kamerą zza pleców? Na taki mod czekało wiele osób

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
04.01.2021 15:02, aktualizacja: 03.03.2022 02:46

Czemu Cyberpunk 2077 nie ma widoku TPP i kiedy CD Projekt RED wprowadzi taką opcję? Cóż, na odpowiedź ze strony twórców raczej się nie doczekamy, ale już teraz możemy wypróbować, jak się gra z kamerą zza pleców, dzięki nowemu modowi.

Odkąd okazało się, że "Cyberpunk 2077" będzie grą FPP, gracze zaczęli pytać, czemu nie możliwości grania "z trzeciej osoby" oraz czy i kiedy pojawi się możliwość grania z kamerą zza pleców. Po raz kolejny fani musieli wziąć sprawę w swoje ręce, a efektem tego jest mod udostępniony w serwisie Nexus, który pozwala przełączyć widok w grze. 

Modyfikacja stworzona przez Jelle Bakker pozwala w dowolnym momencie przełączyć się z widoku pierwszoosobowego na trzecioosobowy, jednak wymaga nieco zachodu. Instalacja wymaga wprowadzania zmian przy użyciu narzędzia Cyber Engine Tweaks, ale dokładną instrukcję, znajdziecie zarówno na stronie Nexus, jak i w poniższym materiale wideo. 

Nagranie prezentuje również fragment rozgrywki z widokiem zza pleców postaci. Warto w tym miejscu dodać, że modyfikacja jest w fazie rozwoju, więc może nie wygląda to zbyt imponująco, ale poruszanie się poza walką prezentuje się całkiem nieźle. Oceńcie sami: 

Cyberpunk 2077 Mod - widok TPP [Wideo]

Podobnie jak inne modyfikacje, ta również dostępna jest jedynie na PC. Jednak to kolejny przykład, który pokazuje, że społeczność zawsze będzie szukać rozwiązań na problemy, które twórcy odpuścili. Najlepszym przykładem będzie jednak narzędzie optymalizacyjne do "Cyberpunka 2077", o którym pisali nasi koledzy z serwisu dobreprogramy.pl kilka dni temu. 

Wybierz najlepsze sprzęty technologiczne tego roku i wygraj 5 tys. złotych! Wejdź na imperatory.wp.pl i zagłosuj

Imperatory 2020
Imperatory 2020© WP
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)