Masz Xboksa w domu? Możesz mieć też Diablo 3 za darmo

Masz Xboksa w domu? Możesz mieć też Diablo 3 za darmo

Diablo 3
Diablo 3
02.08.2021 13:32

Nie wiadomo w zasadzie dlaczego, ani skąd, ale Diablo 3 Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition jest w tym momencie dostępne za darmo dla wszystkich, którzy mają wykupiony abonament Xbox Live Gold.

Ani Blizzard, ani Microsoft nie pisnęli o promocji nawet słowa, można więc zakładać, że jest to jakiś błąd. Niemniej Diablo 3 Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition pojawia się na konsolach Xbox One, Xbox Series X oraz Xbox Series S za zupełną darmoszkę.

Co trzeba zrobić, żeby zagrać w tytuł Blizzarda? Trzeba wejść w Microsoft Store, wyszukać wspomnianą grę i – jeżeli posiadacie wykupiony dostęp do Xbox Live Gold – powinniście zobaczyć opcję, umożliwiająca zainstalowanie gry.

Warto przy tym dodać, że Diablo 3 Reaper of Souls – Ultimate Evil Edition to kompletne wydanie gry Blizzarda, rozszerzone o piąty akt.

Z racji braku oficjalnych informacji radzimy spieszyć się z instalacją gry. Diablo 3 samo w sobie dalekie było od ideału, ale liczne aktualizacje oraz rozszerzenie Reaper of Souls sprawiły, że nawet po latach gra się w to po prostu dobrze. To przy okazji idealna rozgrzewka przed zbliżającą się premierą Diablo 2: Resurrected.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)