Xbox Game Pass Ultimate teraz za 4 zł. I to na 3 miesiące

Xbox Game Pass Ultimate teraz za 4 zł. I to na 3 miesiące

Xbox Game Pass Ultimate teraz za 4 zł. I to na 3 miesiące
Źródło zdjęć: © WP
16.06.2021 10:05, aktualizacja: 23.05.2022 13:30

Microsoft przygotował świetną ofertę dla osób, które chcą skorzystać z Xbox Game Pass Ultimate. Teraz subskrypcję na 3 miesiące można kupić za zaledwie 4 złote.

Xbox Game Pass Ultimate na 3 miesiące za 4 złote (co miesiąc). Taką promocję przygotował graczom Microsoft z okazji corocznego święta E3. Nie jest to pierwszy raz, gdy skorzystać możemy z tak korzystnej oferty, ale jedno jest pewne - lepszej nie będzie. Kwota, którą przyjdzie nam zapłacić za dostęp do ponad 100 wysokiej jakości gier należących do biblioteki Game Pass i EA Play jest naprawdę symboliczna.

Warto też wspomnieć, że w ramach Xbox Game Pass Ultimate otrzymujemy także usługę Xbox Live Gold, która pozwala na pobieranie udostępnianych co miesiąc darmowych gier na konsole Xbox oraz na grę w trybie wieloosobowym na konsoli. Dla większości graczy jest to zatem usługa niemalże obowiązkowa.

Promocja ma jeden mały haczyk. Skorzystać z niej mogą jedynie nowi i powracający użytkownicy subskrypcji. Jeśli zatem aktualnie jesteś abonentem Xbox Game Pass Ultimate, nie będziesz mógł przedłużyć subskrypcji korzystając z promocyjnej ceny, jaką przygotował Microsoft.

Xbox Game Pass Ultimate można wykupić na stronie Microsoftu. Jeśli rozważacie dołączenie do subskrypcji, nie warto zwlekać. Taniej już nie będzie, a dzięki Game Passowi można zapoznać się z naprawdę wieloma świetnymi tytułami bez ponoszenia kosztów związanych z zakupem każdego z nich z osobna.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)