Tom Clancy i Ubisoft z nowym tytułem. Szczegóły jeszcze dziś

Tom Clancy i Ubisoft z nowym tytułem. Szczegóły jeszcze dziś

Tom Clancy’s The Division 2
Tom Clancy’s The Division 2
19.07.2021 10:02

Marka Tom Clancy nadal przynosi firmie Ubisoft mnóstwo profitów. Gier pod szyldem nieżyjącego pisarza wydają na pęczki, ale patrząc na częstotliwość ich pojawiania się, nawet w przypadku lekkiego powinięcia nogi, jest to biznes opłacalny.

Dlatego nowa produkcja, której tytuł najpewniej zacznie się od słynnych Tom Clancy'sbył kwestią czasu. Ubisoft dziś ma pokazać, nad czym pracował tym razem.

Na ten moment wiemy niewiele. Z krótkich fragmentów, które krążą po sieci, wynika, że nowy tytuł ma przyciągnąć miłośników Call of Duty, CS:GO czy Valorant. Studio stawia zatem na rozgrywkę sieciową, pierwszoosobową i diabelnie szybką.

Produkcja nie posiada jeszcze oficjalnego tytułu, ale trafiła w ręce garstki testerów, którzy podzielili się krótkimi fragmentami rozgrywki.

Istnieniu gry nie zaprzecza sam Ubisoft. Przeciwnie, gigant zapewnia, że dziś wieczorem poznamy znacznie więcej szczegółów z nowym Tom Clancy's związanym.

Myślicie, że szykuje się hit na miarę Tom Clancy's Rainbow Six Siege czy raczej klapa pokroju Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint?

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)