PlayStation Productions rozwija 10 projektów. W drodze filmy, seriale i animacje

PlayStation Productions rozwija 10 projektów. W drodze filmy, seriale i animacje

PlayStation Productions Opening Animation, YouTube
PlayStation Productions Opening Animation, YouTube
Źródło zdjęć: © PlayStation Australia
24.04.2023 11:39

PlayStation Productions, należące do Sony Interactive Entertainment, ma bardzo ambitne plany, które zakładają rozwój 10 projektów. Co ciekawe, w grę wchodzą nie tylko filmy czy seriale – pojawiły się doniesienia o animacjach.

PlayStation Productions zostało powołane do życia z myślą o tworzeniu filmowych i serialowych adaptacji gier wideo. O dotychczasowych efektach tejże działalności możemy przekonać się sami, oglądając np. film Uncharted czy serialową wersję The Last of Us.

Jednak to tylko wierzchołek góry lodowej, bowiem plany wykraczają dalej, znacznie dalej. Asad Qizilbash, szef PlayStation Productions, "wygadał się" w ostatnich podcaście, że istnieje "10 projektów w różnych fazach rozwoju". Co ciekawe, pojawiła się wzmianka o "animacjach".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Minecraft Legends - warto czy nie warto zagrać?

Co planuje PlayStation Productions?

Wiemy, że PlayStation Productions pracuje nad serialową adaptacją uniwersum Horizon (Horizon 2074), czy też God of War. W drodze znajduje się również drugi sezon The Last of Us, ale nie zapominajmy też o Twisted Metal.

Jeśli chodzi o filmy, to wiemy, że z ramienia PlayStation Productions pojawi się Gran Turismo (11 sierpnia 2023 r.) Ghost of Tsushima. Pojawiają się też doniesienia o filmowych adaptacjach Days Gone oraz Gravity Rush. To jest razem 8 produkcji, a Asad Qizilbash wspomina o 10.

Animacje od PlayStation Productions?

Niewykluczone, że dwa nieujawnione tytuły to animacje od PlayStation Productions; w podcaście możemy usłyszeć, że firma "ma 10 projektów w różnych fazach rozwoju", a poza filmami i serialami znajdziemy tam "trochę animacji". W tym miejscu trop się urywa, bo nie ujawniono żadnych konkretów. Być może to tylko kwestia czasu.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)