Gran Turismo z pierwszym zwiastunem. Jeden element skojarzy każdy

Gran Turismo z pierwszym zwiastunem. Jeden element skojarzy każdy

Film Gran Turismo na pierwszym materiale
Film Gran Turismo na pierwszym materiale
Źródło zdjęć: © YouTube
05.01.2023 10:57

Podczas targów CES 2023 Sony podzieliło się pierwszym materiałem z filmowej adaptacji Gran Turismo. Efektowne nagranie zawiera coś, co doskonale kojarzą wszyscy.

Obecność Sony na targach CES 2023 zaowocowała ujawnieniem kilku nowości. Wiemy, że firma rozwija kontroler dla graczy niepełnosprawnych, który skrywa się pod nazwą "Project Leonardo".

Dowiedzieliśmy się również, w jakiej kondycji znajduje się konsola PlayStation 5, a jakby tego było mało, to właśnie otrzymaliśmy pierwszy materiał z filmowej adaptacji Gran Turismo. Oczywiście, auta robią wrażenie, ale jest coś jeszcze. Coś, co kojarzą niemalże wszyscy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Film Gran Turismo – pierwszy materiał

Film Gran Turismo będzie oparty na prawdziwej historii gracza, który chcąc pretendować do roli zawodowego kierowcy, szlifuje swoje umiejętności w grze i ostatecznie trafia na prawdziwy tor. To dość oczywiste nawiązanie do serii gier, ale jest coś jeszcze.

To gra czy film?

Jeden z fragmentów pokazuje widok z kamery, który w praktyce niczym się nie różni od tego, który znamy z serii gier. Moim zdaniem wygląda to rewelacyjnie i bardzo chciałbym więcej takich ujęć. Ciekawe, czy Neill Blomkamp (reżyser produkcji) zadba o więcej takich smaczków. Wszystko wyjaśni się za kilka miesięcy.

Film Gran Turismo
Film Gran Turismo© YouTube

Potwierdzono datę premiery

Twórcy podtrzymują dane słowo – film Gran Turismo zadebiutuje 11 sierpnia 2023 r. To dobra wiadomość, bowiem inne ekipy borykają się z pewnymi problemami: serialowa adaptacja Assassin's Creed straciła niedawno showrunnera.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)