Ghost of Tsushima ma gotowy scenariusz. Nowe doniesienia w sprawie filmu

Ghost of Tsushima ma gotowy scenariusz. Nowe doniesienia w sprawie filmu

Ghost of Tsushima
Ghost of Tsushima
Źródło zdjęć: © YouTube
14.11.2022 10:37

Nowe informacje w sprawie ekranizacji głośnego hitu od Sucker Punch Productions. Film Ghost of Tsushima jest nieustannie rozwijany. O postępach prac mówi sam reżyser produkcji.

O Ghost of Tsushima napisano wiele dobrego i trudno się dziwić, bowiem dzieło Sucker Punch Productions zostało bardzo ciepło przyjęte przez recenzentów jak i całe środowisko graczy. Intuicja podpowiada, że grzechem byłoby, gdyby twórcy nie poszli za ciosem, aczkolwiek oficjalnej zapowiedzi Ghost of Tsushima 2 nadal nie ma. Chociaż są pewne poszlaki wskazujące na to, że coś jest na rzeczy.

Pewne jest to, że powstaje filmowa adaptacja Ghost of Tsushima. Ekranizacją opiekuje się Chad Stahelski, który jest odpowiedzialny za wyreżyserowanie filmów z serii John Wick. W ostatnim wywiadzie dla IGN pochwalił się postępami prac nad samurajskim filmem.

Jeśli chodzi o Ghost of Tsushima, to produkcja znajduje się mojej liście rzeczy, których nie mogę się doczekać, aby wyreżyserować. Mamy bardzo dobry scenariusz, ale wciąż pracujemy nad szczegółami, ponieważ jest to zupełnie nowy rodzaj produkcji. Każdy, kto obcował z Ghost of Tsushima, zdaje sobie sprawę ze złożoności stylu tej gry.

Chad Stahelski

I ta wypowiedź wyczerpuje znamiona nowych doniesień. Pozostaje więc uzbroić się w cierpliwość. W podobnym tonie wypowiedział się niedawno Murray Bartlett, jednak w tym przypadku adresował swoje słowa w kierunku scenariusza serialu The Last of Us dla HBO.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)