Playboy: The Mansion - nagrania z Anią Przybylską zakończone

Materiały prasowe

12.03.2005 05:17, aktual.: 02.07.2009 05:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Cenega Poland ma przyjemność poinformować, że 8 marca - w Dzień Kobiet - odbyła się sesja nagraniowa do gry Playboy: The Mansion z udziałem gwiazdy ekranu i drukowanej edycji magazynu Playboy - Ani Przybylskiej. Pierwsze efekty wspomnianej sesji można usłyszeć pobierając przykładowe kwestie zapisane w formacie WAV spod poniższego adresu.

Przypominamy jednocześnie, że Playboy: The Mansion pojawi się w sklepach już wkrótce, w przystępnej cenie 99,90 złotych i polskiej wersji językowej z napisami i dialogami.

Poniżej znajdują się pierwsze oceny gry Playboy: The Mansion z polskiej prasy:

"Pierwszy kontakt z grą robi bardzo dobre wrażenie" "It's party time!" CD Action

"Może być hicior" Click

"Raj pełen króliczków" Virus

"Ta gra sprzeda się z pewnością" Click

„zaproponuje gracką alternatywę tym, dla których, codzienne, zwyczajne życie w Simsach było, no cóż, zbyt codzienne i zwyczajne" Play

"Świetnie zapowiada się dobieranie zdjęć na okładkę nowego Playboya" NEO Plus

Stwórz własne imperium prasowe i zaprojektuj najpopularniejszy magazyn dla mężczyzn na świecie! Sprawdź, czy mógłbyś zostać Hugh Hefnerem i osiągnąć niepowtarzalny sukces związany z marką Playboy. Playboy: The Mansion to unikatowe połączenie symulacji życia ze strategią ekonomiczną, a całość doprawiona jest tym, z czego słynie popularny magazyn - pięknymi dziewczynami i pikantną atmosferą. W grze Playboy: The Mansion Twoim zadaniem będzie stworzenie potężnej marki i ikony kulturalnej, jaką jest Playboy. Ale nie musi Ci się to wcale kojarzyć z ciężką pracą - w ciągu dnia, projektując magazyn, będziesz mógł spotykać się z najpiękniejszymi przedstawicielkami płci pięknej, a wieczorem zawsze będzie czas na wspaniałe przyjęcie w Twojej posiadłości playboya.

Życie w stylu Hugh Hefnera to naprawdę wielka przyjemność, o czym najlepiej przekonuje gra Playboy: The Mansion!

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)