Outriders trafi do szerszej publiczności. Polska gra w Game Pass na PC

Outriders trafi do szerszej publiczności. Polska gra w Game Pass na PC

Outriders
Outriders
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
19.10.2021 13:30

Outriders trafia do usługi Xbox Game Pass na PC. Microsoft poinformował o umieszczeniu polskiej gry studia People Can Fly w usłudze już od 19 października 2021 roku.

Gra Outriders już od dawna jest dostępna w usłudze Xbox Game Pass. Pojawiła się w niej bowiem już na premierę. Była jednak dostępna wyłącznie na konsole Xbox. Od 19 października 2021 roku w Outriders będzie można zagrać także korzystając z usługi Xbox Game Pass na komputerach osobistych.

Polska produkcja studia People Can Fly trafi do jeszcze szerszej publiki. Gra może poszczycić się dość dobrymi wynikami. Jej sprzedaż i popularność mogły być zadowalające dla twórców - w samym kwietniu grę uruchomiły ponad 3 miliony graczy.

Mimo wielu grających, oceny graczy są mieszane. Są one w większości pozytywne, jednak gra jest uznawana w większości przypadków co najwyżej za dobrą. Nie każda produkcja musi być przecież hitem.

Teraz gra będzie miała okazję zrobić dobre wrażenie na wszystkich tych, którzy nie zdecydowali się zakupić gry w wersji na PC z różnych względów. Cena abonamentu Xbox Game Pass jest na tyle korzystna podczas promocji, że z pewnością znajdą się osoby, dla których możliwość przetestowania Outriders będzie wystarczającym argumentem na wykupienie usługi. A ci, którzy już z niej korzystają, ze sporą dozą prawdopodobieństwa poświęcą kilka chwil, by sprawdzić polską produkcję.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)