Outriders zdecydowanie hitem. Wydawca podzielił się imponującymi liczbami

Outriders zdecydowanie hitem. Wydawca podzielił się imponującymi liczbami

Outriders
Outriders
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Barnaba Siegel
20.05.2021 10:45

Chociaż premierę Outriders, nastawionej na kooperację strzelanki od People Can Fly, przytłoczyły błędy, nie ma mowy o klapie. Grę kupiło lub odpaliło przez Xbox Game Passa aż 3,5 miliona osób. I to wyłącznie w kwietniu.

Wiedziałem, że "Outriders" będzie świetną grą, ale o tę premierę można się było trochę bać. Raz że całkiem nowa marka, dwa - po premierze jeśli już się o niej mówiło, to w kategorii błędów.

Tymczasem sama gra jest bardzo dobra, a przynajmniej częściowo potwierdzają to liczby, którymi podzielili się People Can Fly i Square Enix, wydawca gry.

3,5 miliona graczy tylko w kwietniu - niesamowity wynik! Oczywiście wpływ na niego na pewno miało to, że posiadacze Xbox Game Passa nie musieli "Outridersów" kupować, tylko odpalili ją w ramach abonamentu. Czyli co, większość osób mogła sobie odpalić na kwadrans czy parę godzin i potem porzucić całość? I tu kolejne, miłe zaskoczenie.

Z jednej z wielu infografik, które zamieszczono w nitce pod tweetem wyżej, podkreślono, że średni czas gry w "Outriders" to... 31 godzin.

Dziś ma się ukazać też kolejny patch, który ma poprawić ogólne działanie gry, zmniejszyć liczbę sytuację, w której gra się wysypuje. Łatka ma też badać problemu z logowaniem do gry.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)