Konkurs na recenzenta w Imperium Gier!

Redakcja

01.12.2003 14:19, aktual.: 02.07.2009 05:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Konkurs na recenzenta

W naszej redakcji cały czas coś się dzieje – przewijają się przez nią różni ciekawi ludzie pozostawiający często w serwisie wyraźny ślad. Chcemy być coraz lepsi (bo jak mawia Kowal – „jak się jest najlepszym to zawsze można być lepszym niż najlepszy”). Z tej przyczyny ogłaszamy konkurs na recenzenta gier sportowych. By nie było niedomówień – osoba taka zajmowałaby się recenzjami tytułów typu NBA, FIFA, lecz także wyścigów samochodowych pokroju F1. To jednak nie wszystko, gdyż do gier sportowych zaliczamy także wszelkiej maści tenisy, siatkówki, managery sportowe i inne takie – trafią się więc zarówno te hitowe tytuły, jak i gierki mniej znane czy lubiane. Mile widziana będzie osoba z doświadczeniem w recenzowaniu właśnie takich tytułów.

Kim trzeba być?

Od kandydatów na recenzentów oczekujemy przede wszystkim zaangażowania w pracę i talentu, a także doskonałej znajomości tytułów z gatunku gier sportowych. Oczekujemy, że osoba ta będzie potrafiła dobrze pisać (w miarę poprawnie po polsku, bez powtórzeń i rażących błędów stylistycznych) i przede wszystkim będzie miała świadomość tego, o czym pisze. Nie trzeba chyba wspominać, że chętni powinni znać angielski przynajmniej na poziomie średnio zaawansowanym. Znajomość niemieckiego bądź francuskiego będzie dodatkowym atutem.

Co trzeba zrobić?

Trzeba przysłać dwa teksty – recenzję gry sportowej i zapowiedź innego tytułu, także z tego gatunku. Teksty ocenione zostaną przez trzy osoby, które zdecydują o tym, które są najlepsze.Wszystkie prace należy przesyłać na adres devi@hub.wp-sa.pl do dnia 22 grudnia 2003 roku.

Jak to będzie wyglądać?

Konkurs będzie przebiegać w kilku etapach. Wyniki poszczególnych znajdziecie na stronach naszego serwisu. O wszystkich nowościach będziemy Was oczywiście informować.

Ważna informacja: Poszukujemy osób, które recenzować będą gry sportowe, przeznaczone PRZEDE WSZYTKIM na PeCeta.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)