KONKURS: wygraj 5 najlepszych gier 2011 roku [ROZWIĄZANIE]

KONKURS: wygraj 5 najlepszych gier 2011 roku [ROZWIĄZANIE]

KONKURS: wygraj 5 najlepszych gier 2011 roku [ROZWIĄZANIE]
marcindmjqtx
10.01.2012 17:19, aktualizacja: 15.01.2016 15:01

Jakie to dokładnie gry? No właśnie...

[ROZWIĄZANIE] Opublikowaliśmy już pierwszą dziesiątkę naszego rankingu, czas więc na rozwiązanie konkursu. Przejrzeliśmy setki komentarzy i znaleźliśmy szczęśliwca, który poprawnie wytypował całą piątkę, zdobywając tym samym piętnaście punktów. To użytkownik o nicku themaple. Jeszcze pamiątkowe zdjęcie na koniec...

...i tyle, dziękujemy za uwagę. Ze zwycięzcą skontaktujemy się przy pomocy prywatnych wiadomości na naszym serwisie.

-----------------

Jak, mam nadzieję, już widzieliście,  równo o północy wystartowaliśmy z rankingiem 50 najlepszych zdaniem naszej redakcji gier 2011 roku. Na razie zaprezentowaliśmy piątą dziesiątkę zestawienia, z każdym kolejnym dniem ujawnimy następną.

W naszym konkursie możecie wygrać 5 pierwszych gier z tego rankingu, 5 najlepszych naszym zdaniem tytułów ubiegłego roku. Musicie tylko... poprawnie je wytypować.

Punktacja wygląda następująco:

- jeśli uda się trafić w grę, ale nie w jej pozycję w pierwszej piątce - 1 punkt,

- jeśli uda się trafić w grę i w pozycję - 3 punkty.

Osoba, które zdobędzie najwięcej punktów (maksymalnie może to być 15, jak widać), wygrywa. A co, jeśli kilka osób będzie miały po tyle samo punktów? Wtedy wygrywa ta, która swoje typy podała jako pierwsza. Tu mamy też dodatkową trudność: konkurs trwa aż do ujawnienia pierwszej dziesiątki (stanie się to 10.01, na razie nie wiemy, o której dokładnie godzinie), więc sami musicie zdecydować czy chcecie ryzykować i zgadywać już teraz czy np. poczekać aż poznacie jeszcze dwie następne dziesiątki i będziecie mieć większe szanse... Tylko że wtedy może już Was ktoś ubiec. Każdy może podać swoje typy tylko raz, ma się rozumieć.

Swoje typy, z wyraźną numeracją miejsc w pierwszej piątce, zostawiajcie w komentarzach. Powodzenia.

Redakcja

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)