KONKURS: odgadnij 5 najlepszych gier 2012 roku [ROZWIĄZANIE]

KONKURS: odgadnij 5 najlepszych gier 2012 roku [ROZWIĄZANIE]

KONKURS: odgadnij 5 najlepszych gier 2012 roku [ROZWIĄZANIE]
marcindmjqtx
02.01.2013 12:30, aktualizacja: 15.01.2016 14:54

Zapraszamy do udziału w naszym - chyba można już powiedzieć, że tradycyjnym (organizujemy go drugi raz) - konkursie związanym z podsumowaniem roku. [AKTUALIZACJA] Czas na rozwiązanie!

[ROZWIĄZANIE] Nadszedł drugi stycznia, a więc, zgodnie z zapowiedzią, najwyższy czas na rozwiązanie naszego konkursu. Niestety, w tym roku nikomu nie udało się poprawnie wytypować naszej pierwszej piątki. W związku z tym zwycięzcą został użytkownik firestorm, który poprawnie wytypował cztery gry i ich miejsca, zdobywając tym samym 12 punktów. Oprócz niego udało się to jeszcze jednej osobie, ale to on był pierwszy:

na dowód

Natomiast zwycięzcą naszego dodatkowego konkursu został pilarenko. To jemu jako pierwszemu udało się wytypować pierwszą grę z naszego rankingu i tym samym to on otrzyma jeden jej egzemplarz:

dowód nr 2

Wszystkim dziękujemy za udział, a zwycięzcom gratulujemy wygranej! Mamy nadzieję, że wszyscy spotkamy się w analogicznym konkursie już za rok.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się za pomocą prywatnych wiadomości na naszym serwisie.

[PIERWOTNA TREŚĆ KONKURSU] Jak co roku, tak i w tym przygotowaliśmy listę najlepszych naszym zdaniem gier. Tym razem wytypowaliśmy 20 tytułów, które naszym zdaniem zapiszą się (albo już się zapisały) w historii grania. Miejsca 20-11 przedstawimy Wam już 31 grudnia ok. godziny 9:00 rano. Pierwszą dziesiątkę ujawnimy zaś dokładnie 24 godziny później, a więc już w nowym, 2013 roku.

W związku z tym zapraszamy także do udziału w konkursie, w którym zadaniem jest poprawne wytypowanie pierwszych pięciu miejsc z naszego rankingu. Punktacja wygląda następująco:

- jeśli uda się trafić w grę, ale nie w jej pozycję w pierwszej piątce - 1 punkt,

- jeśli uda się trafić w grę i w pozycję - 3 punkty.

Osoba, które zdobędzie najwięcej punktów (maksymalnie może to być 15, jak widać), wygrywa. A co, jeśli kilka osób będzie miało po tyle samo punktów? Wtedy wygrywa ta, która swoje typy podała jako pierwsza. Tu mamy też dodatkową trudność: konkurs trwa aż do ujawnienia pierwszej dziesiątki (czyli do 01.01.13, do 9:00 rano), więc sami musicie zdecydować czy chcecie ryzykować i zgadywać już teraz czy np. poczekać aż poznacie miejsca 20-11 i będziecie mieć większe szanse... Tylko że wtedy może już Was ktoś ubiec. Każdy może podać swoje typy tylko raz, ma się rozumieć.

A co jest do wygrania? Zwycięzca konkursu otrzyma:

- kopię gry z pierwszego miejsca rankingu (rzecz jasna nie możemy Wam teraz powiedzieć, co to takiego...),

- wyjątkowy artbook z Assassin's Creed 3, przywieziony z prezentacji w Bostonie, a także numer magazynu EDGE z AC3 na okładce i autografami twórców gry,

- talię kart tarota z Dishonored,

- oraz podkładkę pod mysz SteelSeries Qpad.

Mamy także dodatkowy mini-konkurs. Pierwsza osoba, która w swojej piątce poprawnie wytypuje pierwszą grę z naszego zestawienia... otrzyma ją.

Swoje typy, z wyraźną numeracją miejsc w pierwszej piątce, zostawiajcie w komentarzach. Zwycięzców ogłosimy 2 stycznia. Powodzenia.

Redakcja

Obraz
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)