Elden Ring triumfuje nad Dying Light 2. Wielkie oczekiwanie

Strona głównaElden Ring triumfuje nad Dying Light 2. Wielkie oczekiwanie
10.01.2022 13:29
Elden Ring
Elden Ring
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Premiera Elden Ring zbliża się wielkimi krokami, a gracze nie mogą się doczekać. Widać to po sukcesie, jakim niewątpliwie jest miano tytułu, którzy użytkownicy Steam najczęściej dodają do list życzeń.

Elden Ring to najnowsza produkcja studia From Software. Gra skupia na sobie uwagę wielu graczy - po pierwsze, to kolejny soulslike, więc wierni fani Demon Souls i Dark Souls z chęcią przygarną następny tytuł od wyjadaczy tej branży. To studio, które ten gatunek stworzyło i co jakiś czas na rynek wypuszczało kolejne jego wariacje, jak choćby Bloodborne czy Sekiro: Shadows Die Twice.

Po drugie - produkcja tworzona jest we współpracy z Georgem R. R. Martinem, znanym między innymi z cyklu powieści Pieśń Lodu i Ognia, na podstawie której nagrano serial Gra o Tron.

Dying Light 2. Ukończenie gry może zająć ponad 500 godzin
Dying Light 2. Ukończenie gry może zająć ponad 500 godzin

Wyrazem dużego zainteresowania graczy jest fakt, że Elden Ring stało się grą najczęściej dodawaną do list życzeń użytkowników Steam. Przegoniło tym samym polskie Dying Light 2, które królowało na Steam przez cały 2021 rok.

Premiera Dying Light 2 planowana jest na 4 lutego 2022. Elden Ring zadebiutuje 3 tygodnie później, 25 lutego. Oba tytuły są więc na ostatniej prostej przed premierą i już niebawem przekonamy się, czy nosy nie zawiodły graczy i czy obie gry faktycznie okażą się warte tak dużego zainteresowania.

Na którą z gier czekacie bardziej i która widnieje na waszych listach życzeń? Produkcja, za którą odpowiada polski Techland, czyli Dying Light 2, czy raczej japoński Elden Ring od From Software?

Udostępnij:
Komentarze (1)