Dying Light 2. Ukończenie gry może zająć ponad 500 godzin

Techland zdradził, że ukończenie ich najnowszej gry na 100 proc. może zająć około 500 godzin. Studio podkreśla jednak, że sam wątek fabularny będzie o wiele krótszy.

Dying Light 2
Dying Light 2
Źródło zdjęć: © Techland | materiały prasowe

Deweloperzy podkreślają, że ukończenie gry tylko dla fabuły (nawet ze zrobieniem wszystkich misji pobocznych) zajmie mniej niż 100 godzin. Co jest jednak pewną ulgą, bo mało kto pewnie byłby na tyle wytrwały, by spędzić w jakiejkolwiek grze fabularnej +/- 500 godzin, o czym świadczą negatywne komentarze internautów.

Dla porównania twórcy Dying Light 2 podali, że niewiele więcej, bo 534 godziny zajęłaby piesza wędrówka z Warszawy do Madrytu. 500 godzin, o których mówi Techland, to realny czas dla osób, które chcą zdobyć każde osiągnięcie, odkryć każdą "znajdźkę" w grze, odwiedzić każdą lokację i zobaczyć wszystkie możliwe zakończenia.

Jak zwykle opinie w sieci są podzielone - niektórzy uważają, że 500 godzin to zdecydowanie za dużo, by poświęcić jednej grze. Z drugiej strony - nie zabraknie fanów, dla których nawet to 500 godzin może nie wystarczyć. Mamy nadzieję jednak, że fabuła i obiecywane liczne wybory nie ucierpią na rzecz wszystkich aktywności dodatkowych.

Przekonamy się o tym już 4 lutego 2022 roku, kiedy Dying Light 2 ma mieć swoją premierę. Gra trafi na PC oraz konsole PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 i Xbox Series X|S.

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (14)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.