Remaster Bloodborne już gotowy, a sequel jest w produkcji [Plotka]

Remaster Bloodborne już gotowy, a sequel jest w produkcji [Plotka]

Bloodborne
Bloodborne
18.10.2021 13:16

Remaster Bloodborne na PS5 i PC jest gotowy, trwają prace nad Bloodborne 2 - tak twierdzi Nick Baker, założyciel XboxEra. Fani produkcji czekają na jej nową wersję od dawna. Plotki napawają optymizmem.

Nick Baker z XboxEra twierdzi, że już niebawem będziemy mogli zagrać w remaster Bloodborne, który ma zostać wydany w wersji na PS5 i PC. Jego zdaniem studio Bluepoint Games przy okazji tworzenia portu produkcji FromSoftware na PC, stworzą też jej bliźniaczą wersję na PS5. To samo studio ma pracować nad Bloodborne 2.

Nie wiadomo jednak kiedy gra zostanie wydana. Z informacji Bakera wynika, że Sony i Bluepoint Games nie chcą wydawać gry w okresie premiery najnowszej produkcji FromSoftware, czyli Elden Ring, które ma trafić na rynek 21 stycznia 2022 roku.

Kontynuacją hitowej gry FromSoftware zajmie się jednak inne studio. Wynika to z faktu, że prawa do marki Bloodborne należą do Sony. Niektórzy fani gry mogą wobec tego mieć wątpliwości, czy Bloodborne 2 będzie godnym następcą pierwszej części.

Plotki na temat Bloodborne i Bloodborne 2 pochodzą z różnych źródeł. Na subreddicie poświęconym przeciekom na temat gier możemy przeczytać, że informację tę podali wcześniej Colin Moriarty, a także Shpeshal Ed.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)