Dying Light 2. Techland chwali się sukcesem

Dying Light 2 jest najczęściej dodawaną do list życzeń grą na platformie Steam. Sukcesem pochwalił się sam Techland.

Dying Light 2
Dying Light 2
Źródło zdjęć: © Steam

Dying Light 2 to gra, w której pokładane są duże nadzieje. Do niedawna to Cyberpunk 2077 był wśród wielu fanów najbardziej oczekiwaną polską grą i to produkcji CD Projekt Red wróżono sukcesy. Wszyscy wiemy, jak to się skończyło. Teraz pałeczkę przejął Techland.

Póki co Dying Light 2 wydaje się być projektem kierowanym lepiej niż wspomniany Cyberpunk. Techland stopniowo napędza marketing gry, a sama premiera zostaje przesunięta, co może sugerować, że twórcy nie mają parcia na szybkie wydanie produkcji i chcą doszlifować projekt.

Niebawem dowiemy się, czy oczekiwania fanów zostaną spełnione i Dying Light 2 będzie grą dobrą. Póki co wiemy, że nie brakuje zainteresowanych polską produkcją. Techland pochwalił się na Twitterze, że ich nadchodząca gra jest najczęściej dodawanym do list życzeń tytułem dostępnym na platformie Steam.

Premiera Dying Light 2 zaplanowana jest na 4 lutego 2022 roku. Za miesiąc będziemy mogli więc sprawdzić, czy przeczucie nie zawiodło użytkowników Steam i polska gra okaże się hitem na miarę pierwszej części. Warto także odnotować, że Techland, powoli szykuje się do wejścia na giełdę.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (31)
© Polygamia
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.