Dying Light 2. Techland chwali się sukcesem

Dying Light 2. Techland chwali się sukcesem

Dying Light 2
Dying Light 2
Źródło zdjęć: © Steam
04.01.2022 10:01

Dying Light 2 jest najczęściej dodawaną do list życzeń grą na platformie Steam. Sukcesem pochwalił się sam Techland.

Dying Light 2 to gra, w której pokładane są duże nadzieje. Do niedawna to Cyberpunk 2077 był wśród wielu fanów najbardziej oczekiwaną polską grą i to produkcji CD Projekt Red wróżono sukcesy. Wszyscy wiemy, jak to się skończyło. Teraz pałeczkę przejął Techland.

Póki co Dying Light 2 wydaje się być projektem kierowanym lepiej niż wspomniany Cyberpunk. Techland stopniowo napędza marketing gry, a sama premiera zostaje przesunięta, co może sugerować, że twórcy nie mają parcia na szybkie wydanie produkcji i chcą doszlifować projekt.

Niebawem dowiemy się, czy oczekiwania fanów zostaną spełnione i Dying Light 2 będzie grą dobrą. Póki co wiemy, że nie brakuje zainteresowanych polską produkcją. Techland pochwalił się na Twitterze, że ich nadchodząca gra jest najczęściej dodawanym do list życzeń tytułem dostępnym na platformie Steam.

Premiera Dying Light 2 zaplanowana jest na 4 lutego 2022 roku. Za miesiąc będziemy mogli więc sprawdzić, czy przeczucie nie zawiodło użytkowników Steam i polska gra okaże się hitem na miarę pierwszej części. Warto także odnotować, że Techland, powoli szykuje się do wejścia na giełdę.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (31)