Dwayne Johnson w Call of Duty? The Rock w ekranizacji gry

Dwayne Johnson w Call of Duty? The Rock w ekranizacji gry

Dwayne The Rock Johnson
Dwayne The Rock Johnson
Źródło zdjęć: © YouTube The Fast Saga
03.02.2022 15:13, aktualizacja: 03.02.2022 16:11

Dwayne Johnson, znany też jako The Rock, zdradził niedawno w wywiadzie, że pracuje nad ekranizacją jednej z popularnych gier wideo. Najnowsze plotki wskazują na to, że może chodzić o Call of Duty.

Dwayne Johnson może zagrać w ekranizacji Call of Duty. Aktor, który sławę zyskał jako wrestler o pseudonimie The Rock, udzielił niedawno wywiadu, w którym przyznał, że pracuje obecnie nad filmem opartym na grze wideo. Jak sam stwierdził - na ekrany kin trafi jedna z najbardziej "kozackich gier", w którą aktor grał latami. Zapowiedź tytułu ma pojawić się jeszcze w tym roku.

Serwis Giant Freakin Robot powołał się na swoje źródła, które mają być podobno sprawdzone i w pełni wiarygodne. Według udostępnionych informacji Dwayne Johnson prowadzi obecnie rozmowy z jednym ze studiów w sprawie ekranizacji Call of Duty.

Jak czytamy w artykule opublikowanym przez Giant Freakin Robot - Acitivision chciało stworzyć uniwersum filmowe oparte na tytułach z serii Call of Duty już w 2015 roku, lecz w 2020 poinformowano, że filmy nie są już dla firmy priorytetem. Wiele wskazuje na to, że kolejny raz doszło do zmiany podejścia do tematu ekranizacji.

W ostatnim czasie studio przeżyło jednak sporo zawirowań. Bobby Kotick i problemy dotyczące traktowania pracowników i ogłoszenie przejęcia Activision Blizzard przez Microsoft to istne trzęsienia ziemi.

Informator nie był w stanie przekazać dziennikarzom jednak informacji na temat okresu, w którym toczyć miałaby się akcja gry. Początki serii opierały się na drugiej wojnie światowej i kilkukrotnie wracano do tej stylistyki, lecz z czasem Activision zabierało nas także do czasów współczesnych, a nawet w przyszłość.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)