Darmowe gry na weekend. Nie tylko Epic Games Store

Darmowe gry na weekend. Nie tylko Epic Games Store

Dead by Daylight za darmo przez weekend
Dead by Daylight za darmo przez weekend
Źródło zdjęć: © Steam
28.10.2022 15:14

Nadciąga weekend, a wraz z nim darmowe gry. Interesujące tytuły czekają na odebranie lub przetestowanie w ciągu najbliższych dni. Wyjaśniamy, jakie to są produkcje i gdzie ich szukać.

Gry za darmo na weekend

Dobrym rozwiązaniem na zwieńczenie tygodnia są darmowe gry. Pod tym względem nadchodzący weekend zapowiada się całkiem solidnie, a zróżnicowana oferta powinna przypaść do gustu graczom. Wyjaśniamy, gdzie znajdziemy bezpłatne tytuły i w jakiej formie są udostępniane.

Epic Games Store rozdaje

Epic Games Store stoi na straży wirtualnego rozdawnictwa i oferuje na własność dwie darmowe gry. Wystarczy przypisać je do swojego konta i możemy cieszyć się rozgrywką. A mowa o:

  • Saturnalia
  • Warhammer 40,000: Mechanicus

To również ostatnia szansa na to, by odebrać darmowe assety do Unreal Engine.

Weekend z platformą Steam

Niedawno informowaliśmy (i była to raczej informacja niepożądana), że platforma Steam zwiększa rekomendowane ceny gier. To doskonały pretekst, by przed potencjalnym zakupem przetestować bezpłatnie dany tytuł. Ten weekend możemy spędzić z Dead by Daylight, ogrywając bezpłatnie pełną wersję gry.

Free Play Days

Microsoft przedstawił szczegóły kolejnej odsłony Free Play Days. W ofercie ponownie pojawia się Dead By Daylight, ale i Dolmen, Ghostrunner czy Thymesia. W tym przypadku konieczne jest posiadanie aktywnego abonamentu Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate.

Dwie darmowe gry od GOG.com

GOG.com nie jest wyjątkiem. Gracze korzystający z tej platformy mogą odebrać pierwszego Wiedźmina za darmo, ale to nie wszystko. Jeśli się pospieszymy, to naszą kolekcję bezpłatnie poszerzymy o Genesis Alpha One Deluxe Edition.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)