Darmowe assety do tworzenia gier w Unreal Engine. Epic Games rozdaje

Darmowe assety do tworzenia gier w Unreal Engine. Epic Games rozdaje

Darmowe assety do Unreal Engine
Darmowe assety do Unreal Engine
Źródło zdjęć: © unrealengine.com | Pack Dev
10.10.2022 16:11

Epic Games rozdaje nie tylko gry, ale również assety do wykorzystania w silniku Unreal Engine. Jeśli planujesz zacząć tworzyć gry, to ta oferta jest najlepszym rozwiązaniem. Co tym razem przygotowano?

Darmowe assety do Unreal Engine. Oferta na październik 2022

Epic Games słynie z darmowych gier, ale to nie wyczerpuje w pełni tematu rozdawnictwa. Szlifowanie swoich umiejętności w silniku Unreal Engine może być łatwiejsze za sprawą darmowych assetów; każdego miesiąca pojawiają się nowe, a ich odebranie odbywa się na tym samych zasadach, co w przypadku gier, no może z taką różnicą, że mamy znacznie więcej czasu.

4 w 1: Modular Research Facility

Darmowe assety do Unreal Engine
Darmowe assety do Unreal Engine© Unreal Engine | Tris Games

W tym przypadku otrzymujemy cztery modularne sceny: podziemia, baza wojskowa z lotniskiem, ośrodek badawczy i centrum badań. Aż prosi się, by umieścić tutaj akcję gry o tajnym ośrodku badawczym, gdzie naukowcy przeprowadzają mrożące krew w żyłach eksperymenty.

Zaawansowany system respawnowania SI

Game-Ready Blueprints
Game-Ready Blueprints© Unreal Engine

AI Spawn System to rozbudowane narzędzie, które pozwala (jak sama nazwa wskazuje) na odradzanie się postaci w wyznaczonym przez nas miejscu. Sporym atutem jest fakt, że narzędzie zostało opracowane za pomocą blueprints, więc nawet początkujący użytkownicy mogą wykorzystać jego potencjał.

Dynie na Hallowen

Darmowe assety do Unreal Engine
Darmowe assety do Unreal Engine© Unreal Engine | Pack Dev

Tu chyba wszystko jest oczywiste. 146 obiektów wpisujących się w klimat Halloween, głównie dynie i wszelkiego rodzaju roślinność, która pomoże wykreować klimatyczną scenę.

Pakiet Undead

Darmowe assety do tworzenia gier
Darmowe assety do tworzenia gier© Unreal Engine | Lilpupinduy

5 postaci, 65 animacji, 36 tekstur – tym właśnie jest pakiet Undead: szkieletor, zombie, goblin, ghul i lisz mogą zasilić kolekcję assetów do Unreal Engine całkowicie za darmo do końca października 2022.

Animacje Zombie

Darmowe assety do Unreal Engine
Darmowe assety do Unreal Engine© Unreal Engine

Zombi powraca, ale w innym wydaniu. Być Zombi to nie jest łatwa sprawa; zazwyczaj wiąże się to z nienaturalnym sposobem poruszania się. Twórcy takiego pakietu mają na to sposób – oto 34 animacje, które wiernie oddają styl poruszania się zombiaków.

Darmowe assety
Darmowe assety© Unreal Engine

Wszystkie wymienione assety są dostępne za darmo do końca października i możemy z nich korzystać bez ograniczeń w środowisku Unreal Engine. Ich wartość to ponad 1700 złotych.

Sebastian Barysz, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)