Darmowe gry w Epic Games Store. Nie warto zwlekać

Epic Games Store rozdaje gry za darmo
Epic Games Store rozdaje gry za darmo
Źródło zdjęć: © Epic Games Store

27.10.2022 17:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Epic Games Store udostępnia kolejne darmowe gry. Tym razem będziemy mogli przypisać do konta dwie pozycje. Jedna z nich, to tytuł niezależny. Druga - przedstawiciel znanej i cenionej marki.

Epic Games Store, jak co tydzień, przygotował dla swoich użytkowników darmowe gry. W tym tygodniu możemy przypisać do konta dwie pozycje bez konieczności uiszczenia za nie jakichkolwiek opłat. Jedna z udostępnionych za darmo gier to tytuł niezależny, podczas gdy druga to tytuł znacznie bardziej rozpoznawalny.

W ramach startującej dziś promocji, użytkownicy Epic Games Store mogą przypisać do swojego konta dwie gry za darmo. Pierwsza z nich to Saturnalia. Jest to tytuł niezależny, którego premiera odbywa się właśnie dziś. Epic Games Store udostępnia go z tej okazji za darmo.

Epic Games Store - Saturnalia za darmo

Saturnalia to gra niezależna, charakteryzująca się oryginalną oprawą graficzną, która wygląda, jakby była rysowana ręcznie ołówkami i kredkami. Akcja tego horroru toczy się na Sardynii w 1989 r. Gracz stanie przed wyzwaniem rozwiązania zagadki znikających mieszkańców tamtejszej wioski. Całość wiąże się z tajemniczym, starożytnym rytuałem.

Najważniejszym elementem gry jest eksploracja. Twórcy zapewniają, że przebieg historii zmienia się w zależności od tego, jakie decyzje podejmie gracz.

Epic Games Store - Warhammer 40,000: Mechanicus za darmo

Drugim, znacznie bardziej popularnym tytułem, który Epic Games Store rozdaje za darmo, jest Warhammer 40,000: Mechanicus. Ta strategia turowa stawia przede wszystkim na walkę.

Warhammer 40,000: Mechanicus posiada pewną charakterystyczną mechanikę. Gracz może ulepszać swoje jednostki, przez mechaniczne modyfikacje ich ciał. Dzięki temu możliwe jest dostosowanie ich umiejętności do potrzeb na polu bitwy.

Promocja, w ramach których użytkownicy Epic Games Store mogą odebrać za darmo SaturnaliaWarhammer 40,000: Mechanicus potrwa od 27 października 2022 r. do 3 listopada 2022 r. do godziny 17:00. Warto przypisać oba tytuły do swojego konta, daje to spore oszczędności w stosunku do regularnych cen. Warhammer 40,000: Mechanicus kosztuje standardowo 99 zł na platformie Epic Games Store. Saturnalia natomiast to tytuł, który debiutuje w cenie 69 zł.

Karol Kołtowski, dziennikarz Polygamii

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)