Błagam, żeby to ogłoszenie oznaczało Ghost of Tsushima 2!

Błagam, żeby to ogłoszenie oznaczało Ghost of Tsushima 2!

Ghost of Tsushima
Ghost of Tsushima
Źródło zdjęć: © Polygamia.pl | Barnaba Siegel
Barnaba Siegel
21.10.2020 20:37

Sucker Punch szuka ludzi. I nie chodzi o bliżej nieokreślonych pracowników, ale bardzo, bardzo specyficzną osobę. Taką, która "pragnie pisać historie osadzone w średniowiecznej Japonii". Oby to była naprawdę dwójka, a nie DLC. Chociaż to drugie też chętnie przygarnę.

Ogłoszenie widoczne jest na stronie studia, poszukiwana osoba to Narrative writer. A tak poza tym, to...

Cześć, jestem Barnaba i kocham "Ghost of Tsushima". Napisałem o tym trzy długie teksty. Jeden o szukaniu zen. Jeden o dobrze zrealizowanych patentach, które w innych grach nie działają. I jeden bardzo długi o tym, co "musi" pojawić się w sequelu.

Że Sucker Punch nie porzuca swojego arcydzieła, wiadomo od lipca. Wtedy to ogłoszono z partyzanta (z ronina?), że nadchodzi spory dodatek z trybem sieciowym. Patch 1.1, tak bez namiętności nazwana aktualizacja, już jest dostępna. I wprowadziła dwa trybu multi pod szyldem "Legends", New Game+ i parę fajnych bajerów. Aha, i pozwala głaskać pieski.

A głodnych średniowiecznej Japonii zapraszam serdecznie do lektury tekstu od Archigame: Okres Kamakura to czas zmian - architektura w Ghost of Tsushima.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)