Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Ghost of Tsushima. Patch 1.1 wprowadzi jeszcze jedną, ważną zmianę - oswajanie agresywnych zwierząt

Strona głównaGhost of Tsushima. Patch 1.1 wprowadzi jeszcze jedną, ważną zmianę - oswajanie agresywnych zwierząt
09.10.2020 09:14
Ghost of Tsushima. Patch 1.1 wprowadzi jeszcze jedną, ważną zmianę - oswajanie agresywnych zwierzątGhost of Tsushima. Patch 1.1 wprowadzi jeszcze jedną, ważną zmianę - oswajanie agresywnych zwierząt
bDAFCEPW

Nie tylko tryb multi, czyli Ghost of Tsushima: Legends, dojdzie do gry w październiku. Sucker Punch postanowiło dodać słuszną opcję do gry.

bDAFCEPp

Walka z niedźwiedziem, wilkiem czy tygrysem? Bez problemu. Ale gdy zwierzak zaczyna przypominać domowego pupila, robi się trochę niezręcznie. I tak też chyba było w przypadku mongolskich psów, które towarzyszyły wrogiej armii i szarpały nas za nogawki.

Tak, literalnie szarpały nas za nogawki. Twórcy zrobili to w fajny sposób - w tej grze bojowe psy nie rzucają się na nas z paszczą jak lwy, ale chwytają szybko za nogi i wytrącają z równowagi. To irytujący przeciwnik, którego ciężko zlekceważyć, jeśli walczy się tylko kataną. Ale to także... pies. Zatem od patcha 1.1 w "Ghost of Tsushima" pieska będzie można oswoić, żeby gryzł po kostkach swoich właściwych panów.

Nie będzie to jednak pasywna umiejętność, do oswojenia należy założyć specjalny amulet - Charm of Canine. A że gra pozwala zmieniać dowolny element wyposażenia w locie, pewnie po walce z wojami będzie się dało zrobić szybką podmiankę. Zwłaszcza przy nadchodzącym systemie przypinania całych kompletów amuletów do różnych pancerzy.

bDAFCEPr

Aktualizacja 1.1 nadejdzie 16 października. Przypomnę, że doda tryb sieciowy Legends, New Game+, nowego konia, amulety oraz handlarza z kolejnymi wzorami dla ubrań. Więcej przeczytacie o tu.

327381560389489465

A jak ktoś jest nowy w temacie, to niech łapie:

bDAFCEQn