Ghost of Tsushima wraca szybciej, niż ktokolwiek się spodziewał

Ghost of Tsushima wraca szybciej, niż ktokolwiek się spodziewał
17.08.2020 16:44
Ghost of Tsushima wraca szybciej, niż ktokolwiek się spodziewał

Katana? Jest. Samuraj? Jest? Demony? Są!

Trochę nie nadążamy już za kolejnymi rekordami, które bije "Ghost of Tsushima". Najszybciej sprzedająca się nowa marka Sony w historii Playstation 4, bestseller lipca w USA, do tego Sucker Punch udało się stworzyć produkcję z najwyższą oceną w całej generacji – przynajmniej w oczach graczy, którzy gremialnie wystawili notę 93/100 (recenzenci o dyszkę mniej).

Wszystko wskazuje na to, że jesienią "Ghost of Tsushima" znów namiesza. Tym razem za sprawą bezpłatnego dodatku o podtytule "Legends". Dodatku, który pozwoli na zabawę wieloosobową.

Ghost of Tsushima: Legends - Announcement Trailer | PS4

Co wiemy o dodatku? Przede wszystkim: zagramy w ekipie od dwóch do czterech osób. "Legends" będą rzeczą całkowicie autonomiczną, a nie kontynuacją przygód Jina. Gracze otrzymają dostęp do jednej z czterech klas: samuraj, łowca, ronin lub asasyn. Każda z unikalnymi umiejętnościami.

"Legends" będą posiadały mroczną warstwę fabularną oraz lokacje i wrogów inspirowanych japońską mitologią. Dla głodnych dodatkowych wyzwań pojawi się również tryb przetrwania oraz czteroosobowe raidy.

Mechaniki walk mają być zbliżone do tych, które poznaliśmy w "Ghost of Tsushima", ale twórcy obiecują "nadprzyrodzone elementy".

Nie będę ukrywał – zwiastun wygląda świetnie i już nie mogę się doczekać powrotu na nawiedzoną Cuszimę. Ponowną wyprawę do Japonii Sony zaplanowało na szeroko pojętą jesień. Szczegóły? Brak.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)