Ghost of Tsushima wraca szybciej, niż ktokolwiek się spodziewał

Ghost of Tsushima wraca szybciej, niż ktokolwiek się spodziewał

Ghost of Tsushima wraca szybciej, niż ktokolwiek się spodziewał
17.08.2020 16:44

Katana? Jest. Samuraj? Jest? Demony? Są!

Trochę nie nadążamy już za kolejnymi rekordami, które bije "Ghost of Tsushima". Najszybciej sprzedająca się nowa marka Sony w historii Playstation 4, bestseller lipca w USA, do tego Sucker Punch udało się stworzyć produkcję z najwyższą oceną w całej generacji – przynajmniej w oczach graczy, którzy gremialnie wystawili notę 93/100 (recenzenci o dyszkę mniej).

Wszystko wskazuje na to, że jesienią "Ghost of Tsushima" znów namiesza. Tym razem za sprawą bezpłatnego dodatku o podtytule "Legends". Dodatku, który pozwoli na zabawę wieloosobową.

Ghost of Tsushima: Legends - Announcement Trailer | PS4

Co wiemy o dodatku? Przede wszystkim: zagramy w ekipie od dwóch do czterech osób. "Legends" będą rzeczą całkowicie autonomiczną, a nie kontynuacją przygód Jina. Gracze otrzymają dostęp do jednej z czterech klas: samuraj, łowca, ronin lub asasyn. Każda z unikalnymi umiejętnościami.

"Legends" będą posiadały mroczną warstwę fabularną oraz lokacje i wrogów inspirowanych japońską mitologią. Dla głodnych dodatkowych wyzwań pojawi się również tryb przetrwania oraz czteroosobowe raidy.

Mechaniki walk mają być zbliżone do tych, które poznaliśmy w "Ghost of Tsushima", ale twórcy obiecują "nadprzyrodzone elementy".

Nie będę ukrywał – zwiastun wygląda świetnie i już nie mogę się doczekać powrotu na nawiedzoną Cuszimę. Ponowną wyprawę do Japonii Sony zaplanowało na szeroko pojętą jesień. Szczegóły? Brak.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)