Battlefield 2 gotowy!

Marcin Kamiński

02.06.2005 08:48, aktual.: 02.07.2009 05:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nastała wreszcie ta chwila - Electronic Arts poinformowało o wejściu gry Battlefield 2 w złotą fazę, co oznacza, że Digital Illusions zakończyło prace nad tytułem i wersja finalna jest już gotowa. Premiera światowa 21 czerwca. Na polskich półkach już 24 czerwca!

Natomiast my zapraszamy na pierwszy pokaz gry Battlefield 2 który odbędzie się w sobotę, 4 czerwca br. o godzinie 12:00 w kinie Ochota przy ul. Grójeckiej 65 w Warszawie

Wydarzenie to jest zorganizowane jest przez wydawcę gry - firmę Electronic Arts oraz firmę NVIDIA, która wspierała programowo i sprzętowo twórców Battlefield 2. Wszyscy chętni będą mogli sprawdzić, jakie efekty można osiągnąć w tej grze na kartach NVIDIA GeForce6 na kilka tygodni przed oficjalną premierą.

Pokaz ma charakter otwarty, mogą w nim wziąć udział wszyscy zainteresowani. Podczas pokazu zostaną ujawnione dalsze plany związane z premierą gry Battlefield 2 oraz wydarzeniami związanymi z tym tytułem

Dodatkowe informacje na temat przedpremierowego pokazu gry Battlefield 2 można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia.

Nie prześpij swojej szansy na najlepszą wojnę !

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)