Święta dotarły już na PlayStation. Sony przygotowało wielką wyprzedaż

Strona głównaŚwięta dotarły już na PlayStation. Sony przygotowało wielką wyprzedaż
22.12.2021 14:01
Świąteczna wyprzedaż na PS Store
Świąteczna wyprzedaż na PS Store

Tytułów do wyboru jest kilkaset, rozstrzał cenowy powinien sprawić, że każdy znajdzie coś dla siebie. Najtańszy tytuł kosztuje bowiem tylko 2 zł.

Najnowsza wyprzedaż na PS Store będzie trwać aż do 19 stycznia, choć, jak informuje Sony, jej zawartość zmieni się nieco 4 stycznia. W ofercie znajdziemy zarówno przecenione tytuły na PlayStation 4, jak i PlayStation 5, jest też dosłownie kilka gier na PS3 oraz PS Vita.

Imperatory WP: Zagłosuj na technologię roku i wygraj 5 tys. złotych!
Imperatory WP: Zagłosuj na technologię roku i wygraj 5 tys. złotych!

Pisząc o rozstrzale cenowym, nie przesadzaliśmy. Najtańsze propozycje można znaleźć już od 2 zł. Za tyle można kupić Woodle Tree Adventures Deluxe, czyli klasyczną platformówkę. Jeżeli jednak szukacie większych tytułów, tu również jest w czym wybierać.

Zimowa wyprzedaż na GOG-u już trwa. Cztery gry do odebrania za darmo
Zimowa wyprzedaż na GOG-u już trwa. Cztery gry do odebrania za darmo

W oczy rzuca się, chociażby Borderlands 3, które można kupić za niecałe 60 zł (wersja na PS4 i PS5), jeszcze mniej zapłacimy za świetne Control (PS5), a jeśli ktoś ma większy zasób gotówki może pokusić się o Assassin's Creed Valhalla za niecałe 150 zł (również wersja PS4 i PS5).

Znacznie większy wybór mamy dla właścicieli Playstation 4. Za Bloodborne zapłacimy mniej niż 40 zł, Red Dead Redemption 2 to koszt rzędu 99 zł, natomiast na ewentualny zakup Tony Hawk's Pro Skater 1+2 musimy przygotować 94,50 zł.

Udostępnij:
Komentarze (2)