Tony Hawk's Pro Skater 1+2 łapie sporą aktualizację. W sam raz na jesień

Tony Hawk's Pro Skater 1+2 łapie sporą aktualizację. W sam raz na jesień

Tony Hawk's Pro Skater 1+2
Tony Hawk's Pro Skater 1+2
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
09.11.2020 13:54, aktualizacja: 02.03.2022 07:52

"Tony Hawk Pro Skater 1+2" dostanie wszystko: nowe wyzwania, nowy tryb, nowe ciuszki, nowe deski. Pojawi się w też Crash Bandicoot. W pewnym sensie.

Jesień nadeszła, rozgościła na dobre i raczej nigdzie się nie wybiera. Inna sprawa, że i my nigdzie wybrać się nie możemy bo pandemia. I ostatnio jeszcze bardziej zacząłem doceniać "Tony Hawk's Pro Skater 1+2". Wsiadam na deskę i pruję przed siebie. Przeskoczę menela w okolicy Venice Beach, pouciekam przed rozpędzonym bykiem, zaliczę grinda na torach nowojorskiego metra. Problem z "THPS" jest taki, że dość szybko się kończy i nie ma w nim co robić.

I w tym momencie przychodzi Activision i mówi: hola, hola, hola, mamy coś specjalnie dla takich jak ty. A dokładniej setkę nowych wyzwań.No dobra, to może nie do końca rzecz dla mnie, bo platyny w "THPS 1+2" raczej nigdy nie zrobię. Ale jeżeli Ty, droga czytelniczko, drogi czytelniku, miałeś taki zamiar, to z pewnością będzie teraz o to nieco łatwiej. Dzięki darmowej aktualizacji zdobycie setnego poziomu wydaje się nieco bardziej realne. A na tym nie koniec nowości.

W grze pojawi się bowiem Crash Bandicoot. Może nie we własnej osobie, ale Activision sypnęło całym zestawem ciuchów i decków ze świata jamraja. I jego podobizną rzecz jasna.

"THPS 1+2" doczeka się również trybu Solo Tours, mnóstwa nowych elementów do personalizacji swoich skaterów i skaterek, a także pakiet płatnych desek i fatałaszków, z których dochody zostaną przekazane na cele charytatywne.

Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)