Star Wars: Battlefront 2 za darmo na Epic Games Store

Star Wars: Battlefront 2 za darmo na Epic Games Store

Star Wars: Battlefront 2
Star Wars: Battlefront 2
14.01.2021 18:26, aktualizacja: 03.03.2022 06:09

Grę można dodać do konta na Epicu od dziś do 21 stycznia.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Epica, od dziś w ramach nieustającego promocyjnego rozdawnictwa firmy można zgarnąć za darmo grę "Star Wars: Battlefront 2". Podobnie jak w przypadku innych darmówek na Epicu nie ma tu żadnych dodatkowych haczyków - wystarczy posiadać konto na platformie.

Gra dostępna jest w "Edycji Świątecznej", co oznacza, że poza zawartością premierową znajduje się w niej wszystko, co zostało do "Battlefronta II" dodane od jego premiery do 20 grudnia (czyli kinowego debiutu ostatnich "Gwiezdnych wojen"). Te kosmetyczne przedmioty i dodatki można odblokować bez dodatkowych opłat.

A czy "Battlefront II" jest już teraz grą dobrą i wartą uwagi? Na pewno EA robiło wiele, by odwrócić zły odbiór gryzamazać złe wrażenie, które wywołały jej praktyki monetyzacyjne. Z pewnością jest to więc lepsza gra niż była w momencie premiery.

Ma też zupełnie przyzwoitą kampanię dla pojedynczego gracza, więc choćby to warto za darmo wypróbować. Grę można dodać do swojego konta na Epicu za pośrednictwem tego oto właśnie linka.

A jak zapewne widzieliście, nadchodzą nowe "Gwiezdne wojny". I dla odmiany nie tworzone przez EA, a Ubisoft.

Dominik Gąska

Wybierz najlepsze sprzęty technologiczne tego roku i wygraj 5 tys. złotych! Wejdź na imperatory.wp.pl i zagłosuj.

Imperatory
Imperatory© WP
Źródło artykułu:Polygamia.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)