Programy
Nie znaleziono pasujących programów.
Zobacz pozostałe wyniki wyszukiwania ›

Star Wars: Battlefront 2 za darmo na Epic Games Store

Strona głównaStar Wars: Battlefront 2 za darmo na Epic Games Store
14.01.2021 18:26
Star Wars: Battlefront 2
Star Wars: Battlefront 2
bDKvAdYS

Grę można dodać do konta na Epicu od dziś do 21 stycznia.

bDKvAdYl

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Epica, od dziś w ramach nieustającego promocyjnego rozdawnictwa firmy można zgarnąć za darmo grę "Star Wars: Battlefront 2". Podobnie jak w przypadku innych darmówek na Epicu nie ma tu żadnych dodatkowych haczyków - wystarczy posiadać konto na platformie.

Gra dostępna jest w "Edycji Świątecznej", co oznacza, że poza zawartością premierową znajduje się w niej wszystko, co zostało do "Battlefronta II" dodane od jego premiery do 20 grudnia (czyli kinowego debiutu ostatnich "Gwiezdnych wojen"). Te kosmetyczne przedmioty i dodatki można odblokować bez dodatkowych opłat.

A czy "Battlefront II" jest już teraz grą dobrą i wartą uwagi? Na pewno EA robiło wiele, by odwrócić zły odbiór gryzamazać złe wrażenie, które wywołały jej praktyki monetyzacyjne. Z pewnością jest to więc lepsza gra niż była w momencie premiery.

bDKvAdYn

Ma też zupełnie przyzwoitą kampanię dla pojedynczego gracza, więc choćby to warto za darmo wypróbować. Grę można dodać do swojego konta na Epicu za pośrednictwem tego oto właśnie linka.

A jak zapewne widzieliście, nadchodzą nowe "Gwiezdne wojny". I dla odmiany nie tworzone przez EA, a Ubisoft.

Dominik Gąska

bDKvAdYt

Wybierz najlepsze sprzęty technologiczne tego roku i wygraj 5 tys. złotych! Wejdź na imperatory.wp.pl i zagłosuj.

Imperatory
Źródło zdjęć: © WP
Imperatory
bDKvAdZj