wersja robocza

Star Wars Battlefront 2 za darmo już wkrótce na Epic Games Store

Strona głównaStar Wars Battlefront 2 za darmo już wkrótce na Epic Games Store
08.01.2021 08:48
Star Wars Battlefront 2
Star Wars Battlefront 2
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

Epic Games nie zaprzestał rozdawania darmowych gier. W tym tygodniu do zgarnięcia jest "Crying Suns", a już za tydzień bezpłatnie do swojej biblioteki będzie można dodać "Star Wars Battlefront 2: Celebration Edition".

bEINJNKJ

Od 7 stycznia na Epic Games Store można zgarnąć "Crying Suns", taktyczną grę rogue-lite, w któej wcielamy się w dowódcę kosmicznej floty badającej upadłe imperium. Tytuł został solidnie oceniony przez fanów oraz recenzentów, co zapewniło grze średnią ocen 75/100 w serwisie Metacritic.

Crying Suns
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Crying Suns

Epic Games dobrze weszło w nowy rok, ale w przyszłym tygodniu do zgarnięcia będzie jeszcze ciekawszy tytuł. Od 14 stycznia (od godziny 17:00) będzie można dodać do swojego konta "Star Wars Battlefront 2: Celebration Edition", która zawiera kampanię dla jednego gracza oraz rozbudowany tryb multiplayer. W tej edycji dostajemy również dostęp do wszystkich elementów kosmetycznych, umożliwiających personalizację postaci. 

bEINJNKL

Celebration Edition zawiera:

  • podstawową grę wraz ze wszystkimi wcześniejszymi aktualizacjami;
  • ponad 25 nowych opcji personalizacji bohaterów;
  • w tym sześć legendarnych skórek oraz po jednej dla Rey, Finna i Kylo Rena nawiązującej do filmu "Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie";
  • ponad 100 nowych emotek i linii dialogowych; 

Mimo nie najlepszego startu tytuł wzmocnił swoją pozycję i zyskał uznanie graczy. EA udostępniło również wszystkie DLC za darmo, więc nie dodając "Star Wars Battlefront 2" do konta na Epic Games Store, macie pewność, że otrzymacie kompletną grę. Przypominamy również, że tytuł dostępny jest na platformie Origin w ramach abonamentu EA Play oraz EA Play Pro

bEINJNKR

Wybierz najlepsze sprzęty technologiczne tego roku i wygraj 5 tys. złotych! Wejdź na imperatory.wp.pl i zagłosuj

Imperatory WP
Źródło zdjęć: © WP
Imperatory WP
Udostępnij:
bEINJNLH